KAPUVÁR - KARÁCSONY

Hálás szívvel megköszönjük mindazok áldozatos segítségét, akik hozzájárultak templomunk karácsonyi díszítéséhez.
Jövő vasárnap Újév napja, szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.
Aki házát vagy lakását szeretné beszenteltetni  jelezze a plébánián, ugyanakkor egész év folyamán szívesen megáldjuk a lakásokat és a házakat ahol kérik..
Mivel ebben az esztendőben Szent Család ünnepe december 30-án, pénteken lesz, ezért ünnepi szentmisét tartunk pénteken este 6 órakor, amikor megáldjuk a Családokat.

December 24. SZOMBAT

Advent 4. hete - Köznap
6:00 + István és Anna jó szülők és testvéreik

0:00 Egyházközség élő és + tagjai

9:00 Egyházközség élő és + tagjai

18:00  + Jó szülők

December 26. HÉTFŐ

7:30  + Kovács Kálmánné Éva édesanya, testvér

9:00 + Jó édesapa

18:00  + Jó édesapa és jó férj

December 27. KEDD

Karácsony nyolcada
7:00 + Dr. Radics János atya (Alapítványi)

December 28.  SZERDA

7:00  Nyerges család élő és +tagjai

December 29.  CSÜTÖRTÖK

7:00 + Prajzner Ferenc és felesége Gizella és nagyszülők
18:00  + Lukácsi Ferenc és neje Rozália jó szülők

December 30.  PÉNTEK

7:00  + Szerető férj és édesapa

December 31. SZOMBAT

7:00  + Nagy György és Nagy Györgyné

+ Jó édesapa

Jövő vasárnap Újév napja, szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.
Mivel ebben az esztendőben Szent Család ünnepe december 30-án, pénteken lesz, ezért ünnepi szentmisét tartunk pénteken este fél 5 órakor, amikor megáldjuk a Családokat.

December 23.  PÉNTEK

Advent 4. hete - Köznap

December 24.  SZOMBAT

Advent 4. hete - Köznap
21:00 Egyházközség élő és + tagjai

8:00 + Imre hitvestárs és szülei

December 26. HÉTFŐ

Karácsony nyolcada

Jövő vasárnapja Újév ünnepe lesz, szokott időben lesz a szentmise.

Jövő vasárnapja Újév ünnepe lesz, szokott időben lesz a szentmise.

Szombaton, december 31-én, Szilveszter napján reggel 7 órakor lesz szentmise. Az ünnepi hálaadás szentmisével este 6 órakor kezdődik. Minél többen közösen adjunk hálát Istennek az évben kapott kegyelmekért. Aki ezen a szentmisén részt vesz, annak érvényes a szentmiséje újév napjára. Ugyanakkor annak is, akit Szilveszter napján fél 5-kor vesz részt a szentmisén itt a Ferences templomban.
Jövő vasárnap Újév napja, szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.
Mivel ebben az esztendőben Szent Család ünnepe december 30-án, pénteken lesz, ezért ünnepi szentmisét tartunk pénteken este 6 órakor a Nagytemplomban, amikor megáldjuk a Családokat.

December 24. SZOMBAT

Karácsony - előesti szentmise