KAPUVÁR - Karácsony 2. vasárnapja - Január 5.

Ma első vasárnapon a Nagytemplomban du. 2 órakor ünnepi szentségimádás lesz litániával, amelyen az Isten áldását kérjük az Újesztendőre. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádkozzunk erre a szándékra.
A doni áttörés évfordulója alkalmával január 12-én, vasárnap de. 9 órakor MEGEMLÉKEZŐ SZENTMISÉT tartunk a Nagytemplomban! A szentmisét Dr. Szaradits József ny. ezredes, osli plébános mutatja be az Úrnak!

Jan. 4. SZOMBAT

Karácsonyi idő - Köznap
07:00 +Emerencia és János jó szülők

Fél 8  +  János és a Mária jó szülők

09:00 + Anna jó édesanya

18:00  + Hoffer szülők

Jan. 6. HÉTFŐ

Vízkereszt (PARANCSOLT ÜNNEP)
07:30 + Szalai jó szülők

+ jó Szülők

Jan. 7.  KEDD

13:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Horváth Ferencné (Margit) - SZENT KERESZT TEMETŐ
15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Kunczi Imre - SZENT ANNA TEMPLOM

Jan. 8. SZERDA

Jan. 9.  CSÜTÖRTÖK

07:00  Hálából a Szűzanya segítségéért
15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Axnix Géza - SZENT KERESZT TEMETŐ

18:00  + László halálának 10. évf.

Dec. 10. PÉNTEK

07:00 + Édesapa

13:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE -Török András - SZENT KERESZT TEMETŐ

Dec. 11. SZOMBAT

18:00 + Nagyszülők és Velanics Margit

HÁZHELY - Karácsony 2. vasárnapja - Január 5.

Január 6-án hétfőn Jézus Megjelenésének kötelező ünnepe, Vízkereszt napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék. Házhelyben 8 órakor lesz!

Jan. 3. PÉNTEK

Jan. 6.  HÉTFŐ

VÍZKERESZT (PARANCSOLT ÜNNEP)

Jan. 10.  PÉNTEK

Jan. 12.  VASÁRNAP

Urunk megkeresztelkedése

Jan. 17. PÉNTEK

Szent Antal apát

Jan. 19.   VASÁRNAP

Jan. 24. Péntek

Dec. 26.  VASÁRNAP

Jan. 31.  PÉNTEK

Bosco Szent János

Febr. 2.  VASÁRNAP

Gyertyaszentlő Boldogasszony

Hétfőn Jézus Megjelenésének kötelező ünnepe, Vízkereszt napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.
Vasárnap Jézus megkeresztelkedésének napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

FERENCESEK - Karácsony 2. vasárnapja - Január 5.

Január 6-án hétfőn Jézus Megjelenésének kötelező ünnepe, Vízkereszt napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék. Itt a Ferences templomban fél 5-kor lesz!!

Jan. 1. SZERDA

Szűz Mária Isten anyja