KAPUVÁR - Szent Család vasárnapja

Ma első vasárnapon a Nagytemplomban du. 2 órakor ünnepi szentségimádás lesz litániával, amelyen az Isten áldását kérjük az Újesztendőre a Nagytemplomban. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádkozzunk erre a szándékra.
A héten első péntek lesz. Ünnepi szentmisénket reggel tartjuk, a betegekhez a délelőtt folyamán fogunk menni.

Szent Anna Hírmondó decemberi száma (kattintson a linkre): https://kapuvar.plebania.hu/szent-anna-hirmondo/szent-anna-hirmondo-2021-januar-

Jan. 2. SZOMBAT

Nagy Szent Vazul és Nazianzi Szent Gergely

Jan. 3. VASÁRNAP

Karácsony utáni 2. vasárnap

+ János és Emerencia jó szülők

Jan. 4. HÉTFŐ

Jan. 5. KEDD

14:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE
 Füzi Istvánné Lengyel Mária

Jan. 6. SZERDA

+ Jó szülők

Jan. 7. CSÜTÖRTÖK

7:00   + Dr. Radics János atya (Alapítványi)

18:00 A Medjogurjei Imaközösség Tagjaiért

Jan. 8. PÉNTEK

Jan. 9. SZOMBAT

11:00 KERESZTELŐ
 Batuska Balázs és Zoé
18:00  + Hoffer szülők

Jan. 10. VASÁRNAP

7:30 + jó édesanya

9:00 + Jó szülők József és Mária és gyermekeik.

18:00  + Sándor és Ilona szülők

Jan. 1. PÉNTEK

Szűz Mária, Isten anyja

Jan. 3. VASÁRNAP

Karácsony utáni 2. vasárnap
8:00  + Axnix Géza jó házastárs, édesapa, nagyapa

Jan. 6. SZERDA

Jan. 8. PÉNTEK

Jan. 10. VASÁRNAP

Urunk megkeresztelkedése

Vasárnap Jézus megkeresztelkedésének napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

FERENCES

Ma első vasárnapon a Nagytemplomban du. 2 órakor ünnepi szentségimádás lesz litániával, amelyen az Isten áldását kérjük az Újesztendőre. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádkozzunk erre a szándékra.
Január 6-án szerdán Jézus Megjelenésének kötelező ünnepe, Vízkereszt napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék. Itt a Ferences templomban fél 5-kor lesz!!

Jan. 1. PÉNTEK

Szűz Mária, Isten anyja