KAPUVÁR - ÉVKÖZI 33. VASÁRNAP

Ma Krisztus Király vasárnapján szentségimádás lesz a Nagytemplomban. Programja a következő: az ünnepi szentmise de. 9 órakor lesz, amelynek végén a kitett Oltáriszentség előtt felajánljuk magunkat, családjainkat és egyházközségünket Krisztus Királynak. Minél többen vegyünk részt ezen a szentmisén, amelyen teljes búcsút is nyerhetünk.
10 óra: közös szentségimádási óra, majd a szentségimádás a 2 órakor folytatódik.
17.30: Dicsőítéssel szentségeltétel és utána gitáros szentmise
Ma Szent Erzsébet jótékonykodására emlékezve gyűjtést tartunk a Katolikus Karitász javára. Hálásan megköszönjük előre is e nemes célra szánt adományaikat.
Szombaton este 6 órakor a szentmisén ünnepélyesen meggyújtjuk az első gyertyát az ádventi koszorún. A szertartást a Katolikus Iskola vezeti. A gyertyagyújtás minden szombaton este a szentmise közben lesz. A jövő vasárnap ádvent első vasárnapja. A Rorate, hajnali szentmisék reggel 6 órakor lesznek, az első november 28-án, hétfőn lesz.
A jövő évi kalendárium, kis és nagyalakú naptárak, valamint karácsonyi képeslapok megvásárolhatók a hivatali órákban a plébánia hivatalában és misék után a sekrestyében.
Miseíratást 2023-ra csütörtökön kezdjük reggel 8 és fél 11, illetve du. 2 és 6 óra között.
A vasárnapi litániákat a fűtés hiánya miatt a jövő vasárnaptól egyelőre nem tartjuk meg!
Jelezzük a bérmálkozó fiataloknak, hogy november 26-án szombaton lesz a következő felkészítő találkozás a plébánián. Fél 10-kor a PSZV Kat. Iskola 9.a osztályának, a 9b-nek az iskolában hittanóra keretében történik a felkészítés. 11 órakor pedig azoknak, akik más iskolába járnak, kapuváriak és vidékiek egyaránt. Szeretettel várjuk őket! A misefüzetet hozzák magukkal.

November 19. SZOMBAT

7:00 Születésnapos édesapáért és családjáért

18:00 + Szücs Péter és felesége jó szülők

17.30: szentségeltétel
Pénteken du. fél 5 órakor lesz szentmise.

November 18.  PÉNTEK

16:30 + Jenő jó édesapa

8:00 + Szülők József és Ilona

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.
Ma Szent Erzsébet jótékonykodására emlékezve gyűjtést tartunk az Egyházmegyei Karitász javára. Hálásan megköszönjük előre is e nemes célra szánt adományaikat.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

17.30: szentségeltétel

November 19. SZOMBAT