KAPUVÁR

Hálásan köszönjük a 150.295 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap Szent Erzsébet jótékonykodását követve az Egyházmegyei Karitász javára adakoztak
Csütörtökön Szent András apostol ünnepe lesz.
Ma Krisztus Király vasárnapján szentségimádás lesz a Nagytemplomban. Programja a következő:
17.30: Dicsőítéssel szentségeltétel
Szombaton este 6 órakor a szentmisén ünnepélyesen meggyújtjuk az első gyertyát az ádventi koszorún. A szertartást a Katolikus Iskola diákjai vezetik. A gyertyagyújtás minden szombaton este a szentmise közben lesz. A jövő vasárnap ádvent első vasárnapja. A Rorate, hajnali szentmisék reggel 6 órakor lesznek, az első december 4-én, hétfőn lesz.
Az elmúlt évhez hasonlóan december 10-én, követve Szent Erzsébet figyelmes szeretetét tartós élelmiszer gyűjtést tartunk a templomban a rászorulok javára. Minden szentmise előtt vagy után az oltár elé lehet letenni adományaikat. Ezt teszik majd a gyermekek is, akik december 3-án édesség adományukkal járulnak hozzá a szegénysorsban élők Karácsonyához. Hálásan megköszönjük segítségüket.
Kalendáriumok, naptárak, karácsonyi képeslapok vásárolhatók a plébánián!
Hálásan megköszönjük, hogy a nehéz gazdasági helyzet ellenére Kedves Testvérek nagy többsége áldozatosan megfizette az egyházközségi hozzájárulást, és rendszeresen adakoznak a perselyekbe is. Így ebben az évben mindent ki tudtunk fizetni. NAGYON KÖSZÖNJÜK!
Csütörtökön, november 30-án reggel 8 órakor megkezdjük a jövő évi szentmisék bejegyzését. A szentmisék díja a Püspöki Konferencia rendelkezése alapján: orgonás szentmise 4.000,- Ft, csendes szentmise 2.000,- Ft.

November 25.  SZOMBAT

7:00  + Varga B. István és neje Rozália jó szülők

18:00  + István és Emerencia jó szülők

9:00 Egyházközség élő és + tagjai

18:00 + Szűcsné Stangli Katalin jó édesanya

November 27. HÉTFŐ

7:00 Családokért és beteg gyermekekért

November  28. KEDD

November 29. SZERDA

November 30. CSÜTÖRTÖK

18:00 + Bérczes István Csaba

December 1. PÉNTEK

7:00  Szeretet társulat élő és + tagjai

December 2.  SZOMBAT

7:00 + Lukácsi Balázs és neje Erzsébet jó szülők

18:00 + István és Mária jó hitvestársak

GARTA

Hálásan köszönjük a 107.630 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap Szent Erzsébet jótékonykodását követve az Egyházmegyei Karitász javára adakoztak
Csütörtökön Szent András apostol ünnepe lesz.
17.30: Dicsőítéssel szentségeltétel
Szombaton este 6 órakor a szentmisén ünnepélyesen meggyújtjuk az első gyertyát az ádventi koszorún. A szertartást a Térségi Iskola diákjai vezetik. A gyertyagyújtás minden szombaton este a szentmise közben lesz. A jövő vasárnap ádvent első vasárnapja. A Rorate, hajnali szentmisék reggel 6 órakor lesznek, az első december 6-án, szerdán lesz.
Kalendáriumok, naptárak, karácsonyi képeslapok vásárolhatók a plébánián!
Szerdán, november 29-én du. 3 órakor megkezdjük a jövő évi szentmisék bejegyzését. A szentmisék díja a Püspöki Konferencia rendelkezése alapján: orgonás szentmise 4.000,- Ft, csendes szentmise 2.000,- Ft. A szentmiséket a szentmisék beíratásakor kell fizetni minden alkalommal! Szerdán csak a Gartai templomban elmondott miséket lehet bejegyeztetni!

9:30  Kőmüves Társulat + tagjai

November 27. HÉTFŐ

November 28. KEDD

18:00 + Áder András

November 29. SZERDA

18:00 + Halász Pál jó édesapa

November 30. CSÜTÖRTÖK

18:00 + Szakács István és nagyszülők

December 1.  PÉNTEK

18:00 Rózsafüzér Társulat élő és + tagjai

December 2.  SZOMBAT

18:00 + Keresztszülők

Hálásan köszönjük a 18.670 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap Szent Erzsébet jótékonykodását követve az Egyházmegyei Karitász javára adakoztak
Kalendáriumok, naptárak, karácsonyi képeslapok vásárolhatók a plébánián!
Pénteken este fél 5-kor lesz a szentmise.

November 24. PÉNTEK

16:30 + Jó szülők és leányuk

8:00 + Jó édesanya

December 1. PÉNTEK

16:30 + Jó férj és édesapa

Hálásan köszönjük a 49.640 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap Szent Erzsébet jótékonykodását követve az Egyházmegyei Karitász javára adakoztak
Kalendáriumok, naptárak, karácsonyi képeslapok vásárolhatók a plébánián!
A jövő vasárnap ádvent első vasárnapja. A Rorate, hajnali szentmisék reggel 6 órakor lesznek a Nagytemplomban, az első december 4-én, hétfőn lesz. Gartán ugyancsak reggel 6 órakor lesznek a Roraték a szokott napokon.

November 25. SZOMBAT

16:30  + Kiss-Vámosi József

11:30  + Sipőcz szülők, nagyszülők és dédszülők

Decembe 2. SZOMBAT

16:30 + Jó Kovács szülők és gyermekeik

December 3. VASÁRNAP

11:30   + Béla édesapa, szülők és hozzátartozók

A jövő vasárnap  Ádvent 1. vasárnapja, szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.
Hálásan köszönjük a 13.080 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap Szent Erzsébet jótékonykodását követve az Egyházmegyei Karitász javára adakoztak.

A jövő vasárnap Ádvent első vasárnapja szokott időben ¾ 11 órakor lesz a szentmise.
Hálásan köszönjük a 10.700 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap Szent Erzsébet jótékonykodását követve az Egyházmegyei Karitász javára adakoztak.

VITNYÉD

Hálásan köszönjük a 33.350 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap Szent Erzsébet jótékonykodását követve az Egyházmegyei Karitász javára adakoztak
Kedden este 6 órakor lesz a szentmise, előtte 5 órától irodai szolgálatot tartunk.
A jövő vasárnap ádvent első vasárnapja. A Rorate, hajnali szentmisék reggel 6 órakor lesznek az első héten kedden és csütörtökön, az első december 5-én, kedden lesz.
Kedden, november 28-án du. 4 órakor megkezdjük a jövő évi szentmisék bejegyzését. A szentmisék díja a Püspöki Konferencia rendelkezése alapján: orgonás szentmise 4.000,- Ft, csendes szentmise 2.000,- Ft. Vitnyéden csak a Vitnyéden elvégzett miséket lehet ezen a napon beiratni!

11:00  + Molnár Géza édesapa Molnár és Kiss szülők

November 28. KEDD