KAPUVÁR - Krisztus Király vasárnapja  - November 24.

Ma vasárnap, Krisztus Király vasárnapján szentségimádás van a Nagytemplomban. Programja a következő: az ünnepi szentmise de. 9 órakor lesz, amelynek végén a kitett Oltáriszentség előtt felajánljuk magunkat, családjainkat és egyházközségünket Krisztus Királynak. Minél többen vegyünk részt ezen a szentmisén, amelyen teljes búcsút is nyerhetünk.
Ma Szent Erzsébet jótékonykodására emlékezve gyűjtést tartunk az Egyházmegyei Karitász javára. Hálásan megköszönjük előre is e nemes célra szánt adományaikat.
Szombaton este 6 órakor a szentmisén ünnepélyesen meggyújtjuk az első gyertyát az ádventi koszorún. A szertartást a Katolikus Iskola diákjai vezetik. A gyertyagyújtás minden szombaton este a szentmise közben lesz. A jövő vasárnap ádvent első vasárnapja. A Rorate, hajnali szentmisék reggel 6 órakor lesznek, az első december 2-án, hétfőn lesz.
Az elmúlt évhez hasonlóan december 1-én, követve Szent Erzsébet figyelmes szeretetét édesség gyűjtést tartunk a templomban a rászorulok javára. Minden szentmise előtt vagy utén az oltár elé lehet letenni adományaikat. Ezt teszik majd a gyermekek is, akik december 8-án tartós élelmiszer adományunkkal járulnak hozzá a szegénysorsban élők Karácsonyához. Hálásan megköszönjük segítségüket.
Kalendáriumok, naptárak, karácsonyi képeslapok vásárolhatók a plébánián!
Szombaton Szent András apostol ünnepe lesz.

Nov. 23. SZOMBAT

07:00  +jó Hitvestársak

18:00 + Péter és Rozália jó szülők

Nov. 24. VASÁRNAP

Krisztus Király vasárnapja
Fél 8  + jó Szülők

09:00 EGYHÁZKÖZSÉG

18:00  + jó Hitvestárs

Nov. 25. HÉTFŐ

7:00 +   jó Édesanya

Nov. 26.  KEDD

07:00 + jó Szülők és Cecília nagyanya

Nov. 27. SZERDA

07:00  + Fábián Imre és Udvardi Rozália

Nov. 28.  CSÜTÖRTÖK

7:00  ++Varga András lelki üdvéért
MISEIRATÁS KEZDETE (2020-as évre)

18:00  +Halász Pál jó édesapa

Nov. 29. PÉNTEK

07:00  +Szülők

Nov. 30. SZOMBAT

Szent András apostol
07:00  +jó Édesapa

18:00 + Édesapa és Fia

HÁZHELY - Krisztus Király vasárnapja  - November 24.

Kalendáriumok, naptárak, karácsonyi képeslapok vásárolhatók a plébánián!
Pénteken szokott időben fél 5 órakor lesz a szentmise..

Nov. 22.  Péntek

Fél 5 + jó Testvér és keresztanya és hozzátartozók

Nov. 24.  VASÁRNAP

Krisztus király vasárnapja
8:00 +jó Szülők és gyermekeik

Nov. 29 Péntek

Fél 5 +Polgár szülők és Géza fiuk

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap délelőtt háromnegyed 11 órakor lesz szentmise.

FERENCESEK- Krisztus Király vasárnapja  - November 24.

Nov. 17. VASÁRNAP

Fél 12 + Szülők