KAPUVÁR

Nagyon örültünk annak, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban vettek részt a közös imádságon a Szentháromság kápolnánál.
Ma Úrnapja van, Krisztus szent Testének és Vérének ünnepe. Az ünnepi szentmise körmenettel de. 9 órakor kezdődik. Szeretettel kérjük, hogy a Képviselőtestület tagjai ezen a szentmisén vegyenek részt és helyüket az első padokban foglalják el.
Ma du. 2 órakor nem lesz litánia.
Kedden Páduai Szent Antalra, csütörtökön Árpád-házi Boldog Jolánra emlékezünk, szombaton a Boldogságos Szűz Mária szeplőtelen Szívének napja lesz.
Kedden, 13-án a Ferences templomban de. 9 órakor lesz a Fatimai szentmise. Minél többen köszöntsük ma Fatimai Szent Szüzet!
Pénteken Jézus Szentséges Szívének ünnepe lesz. Ezért pénteken este fél 7-kor ünnepi litániát imádkozunk és utána kezdődik az ünnepi szentmise. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézus Szentséges Szívét!
Szombaton  a győri Bazilikában de. 10 órakor pap és diakónus szentelés lesz, ahol Püspök Atya diakónussá szenteli Ézsöl Krisztián kispapunkat. Szeretettel hívják az ünnepre a Kedves Testvéreket! Akik jelentkeztek a közös útra azoknak reggel 8 órakor lesz az indulás a templomtól és Győrből du. 2 órakor indul vissza az autóbusz.

Június 10. SZOMBAT

7:00  + Bársony Péter

19:00  + Mihály jó édesapa halálának első évfordulója

Ma du. 2 órakor nem lesz litánia.
Pénteken Jézus Szentséges Szívének ünnepe lesz. Szokott időben fél 6-kor lesz a szentmise.
Szombaton  a győri Bazilikában de. 10 órakor pap és diakónus szentelés lesz, ahol Püspök Atya diakónussá szenteli Ézsöl Krisztián kispapunkat. Szeretettel hívják az ünnepre a Kedves Testvéreket! Akik jelentkeztek a közös útra azoknak reggel 8 órakor lesz az indulás a templomtól és Győrből du. 2 órakor indul vissza az autóbusz.

Június 9. PÉNTEK

Június 11.  VASÁRNAP

8:00 + Jó Szakál szülők István és Rozália

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise. Szombaton  a győri Bazilikában de. 10 órakor pap és diakónus szentelés lesz, ahol Püspök Atya diakónussá szenteli Ézsöl Krisztián kispapunkat. Szeretettel hívják az ünnepre a Kedves Testvéreket!

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise. Szombaton  a győri Bazilikában de. 10 órakor pap és diakónus szentelés lesz, ahol Püspök Atya diakónussá szenteli Ézsöl Krisztián kispapunkat. Szeretettel hívják az ünnepre a Kedves Testvéreket!

Június 10. SZOMBAT

17:30 + László és Terézia jó szülők

11:30  + Sipőcz szülők, menyük Judit és József édesapa

VITNYÉD

Kedden este 7 órakor lesz a szentmise, akkor ünnepeljük Jézus Szentséges Szívét.

11:00 + Nyikos szülők József és Irén

19:00 + Tóth szülök és gyermekeik