KAPUVÁR - MENNYBEMENETEL

A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát! Az utolsó májusi litániát kedden este fél 7 órakor tartjuk.
Ma a Hősök vasárnapja van. Du. a 2 órai litánián emlékezünk meg róluk és utána lesz a városi koszorúzás a parkban.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmise reggel 7 órakor kezdődik. Újra csak kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesüljenek!
A héten a következő szenteket ünnepli Egyházunk: szerdán Szent Jusztinusz vértanút, pénteken Lwanga Szent Károly és társai vértanúkat.
A jövő vasárnap Pünkösd ünnepe, Szentlélek eljövetelének napja lesz. A szentmisék vasárnapi rend szerint lesznek. Az ünnepi szentmise délelőtt 9 órakor kezdődik! Ezen a szentmisén minél többen kérjük a Szentlélek megvilágosító és megerősítő erejét életünkre. Pünkösdhétfőn reggel fél 8, és este 7 órakor lesz szentmise.

Május 28.  SZOMBAT

7:00  + Orbán és Gerencsér nagyszülők

10:00 Bérmálás

19:00  + Jó édesapa

A jövő vasárnap Pünkösd ünnepe, Szentlélek eljövetelének napja lesz. A szentmisék vasárnapi rend szerint lesznek. Az ünnepi szentmise délelőtt 9 órakor kezdődik! Ezen a szentmisén minél többen kérjük a Szentlélek megvilágosító és megerősítő erejét életünkre. Pünkösdhétfőn reggel fél 8, és este 7 órakor lesz szentmise a Nagytemplomban.
Pénteken fél 6 órakor lesz itt szentmise és utána Jézus Szíve litánia.

Május 27. PÉNTEK

Május 29.  VASÁRNAP

Mennybemenetel
8:00   + Zsebedics József plébános (Alapítványi)

Június 3. PÉNTEK

Lwanga Szent Károly és társai, vértanúk
17:30  Élő Sándor családjáért

Június 5.  VASÁRNAP

Pünkösd
8:00   + Jó Szakál szülők

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise.  A jövő vasárnap Pünkösd ünnepe lesz.

Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise. A jövő vasárnap Pünkösd ünnepe lesz.

Május 28. SZOMBAT

Mennybemenetel-előesti szentmise