KAPUVÁR - Nagyböjt 1. vasárnap - Márc. 10.

Nagyon örültünk annak, hogy hamvazószerdán olyan szép számban vettek részt a Kedves Testvérek a reggeli és az esti szentmisén, igazán méltó nagyböjti kezdés volt!
Köszönjük, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban, imádságos lelkülettel vettek részt a Kedves Testvérek a délutáni szentségimádáson a Ferences templomban.
Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. A héten a Magyar Szentek Keresztútját járjuk majd.
A győri Könnyező Szűzanya búcsúját szombaton 11 órakor tartják a papságnak és vasárnap de. 10 órakor a Híveknek.
Szerdán de. 9 órakor lesz a Fatimai szentmise a Ferences templomban. Minél többen köszöntsük a Boldogságos Szent Szüzet!
A héten folytatódik és ezzel befejező szakaszához érkezik a templom teljes felújítása.
Újra lehet Alapítványi misét mondatni az irodában.

Márc. 09.  SZOMBAT

07:00 + Jó Szülők
17.00  Jegyes megbeszélés

18:00 +Simon Pál és felesége jó szülők

Márc. 10. VASÁRNAP

Fél 8  + jó Szülők és fiuk

09:00 + Imre férj, édesapa

18:00 + József és Anna jó szülők

Márc. 11.  HÉTFŐ

7:00  + jó Szülők
15:00 TEMETÉS - Tóth Pálné (Mária) (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Márc. 12.  KEDD

07:00  + jó Édesanya

Márc. 13. SZERDA

07:00  + jó Férj és édesapa és Horváth szülők
15:00 TEMETÉS - Kurucz István (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Márc. 14. CSÜTÖRTÖK

07:00  + Papp György
13:00 TEMETÉS - Axnix Tibor (SZENT KERESZT TEMETŐ)
18:00 +Varga-Berta András és felesége

Márc. 15. PÉNTEK

07:00  + jó Lieb szülők, gyermekeik, unokáik
18:00   KERESZTÚT

Márc. 15.  SZOMBAT

07:00  + Pintér Józsefné édesanya
11.00 Rozinek Bálint KERESZTELŐ
17.00 Jegyes megbeszélés
18:00 +  Szalai nagyszülők és gyermekeik

HÁZHELY – Nagyböjt 1. vasárnap – Márc. 10.

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a Nagytemplomban a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk és utána lesz a szentmise.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Márc. 8.  PÉNTEK

Fél 5

Márc. 10. VASÁRNAP

8:00 + Csiszár szülők

Márc. 15. PÉNTEK

Fél 5 + Vilma és József jó szülők

Márc. 17. VASÁRNAP

8:00 +Jó Szülők józsef és Ilona

Márc. 22. PÉNTEK

Fél 5 + Édesanya és feleség

Márc. 24. VASÁRNAP

Márc. 29. PÉNTEK

Fél 5  + Szigethi Anna leány és jó szülők

Márc. 31. VASÁRNAP

Ápr. 05. PÉNTEK

Fél 6

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK – Nagyböjt 1. vasárnap – Márc. 10.

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni Nagytemplomban! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Márc. 9. SZOMBAT

Fél 5+ József és Róza szülők és Ernő fiuk