KAPUVÁR - NAGYBÖJT 1. VASÁRNAPJA

Hálásan megköszönjük azt a 179.140 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!
Nagyon örültünk annak, hogy hamvazószerdán olyan szép számban vettek részt a Kedves Testvérek a reggeli és az esti szentmisén, igazán méltó nagyböjti kezdés volt!
Köszönjük, hogy az elmúlt vasárnap olyan szép számban, imádságos lelkülettel vettek részt a Kedves Testvérek a délutáni szentségimádáson a Ferences templomban.
Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Március 5.  SZOMBAT

7:00 + Nagy László édesapa

11:00 KERESZTELŐ  Orbán Zalán

18:00 + Jó szülők és nagyszülők

Hálásan megköszönjük azt a 24.350 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Március 4. PÉNTEK

16:30 + Jó szülők és gyermekeik

Máricus 6.  VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők és kislányuk

Március 11. PÉNTEK

16:30  + István és Ferenc testvérek

Máricus 13.  VASÁRNAP

Nagyböjt 2. vasárnapja
8:00 + Kleizer szülők és fiaik József és Miklós

Március 18. PÉNTEK

16:30 + Szigeti Anna gyermek és Szigeti nagyszülők

Máricus 20.  VASÁRNAP

Nagyböjt 3. vasárnapja

Március 25. PÉNTEK

16:30 + Jó szülők és nagyszülők

Máricus 27.  VASÁRNAP

Nagyböjt 4. vasárnapja
8:00 + Farkas szülők

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise. Hálásan megköszönjük azt a 12.500 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!

Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise. Hálásan megköszönjük azt a 14.800 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!

Hálásan megköszönjük azt a 58.020 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!

Március 5. VASÁRNAP

Nagyböjt 1. vasárnapja  - előesti szentmise