KAPUVÁR - NAGYBÖJT 1. VASÁRNAPJA

Nagyon örültünk annak, hogy hamvazószerdán olyan szép számban vettek részt a Kedves Testvérek a reggeli és az esti szentmisén, igazán méltó nagyböjti kezdés volt!
Ma a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat!
Hétköznapokon reggel a szentmise előtt 6.50-kor a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Az ünnepi szentmise reggel 7órakor lesz!
Azoknak a fiataloknak, akik ebben az évben kötnek házasságot jegyes oktatást tartunk a plébánián, szombaton du. Fél 5 órakor. Szeretettel várjuk őket!

Február 25. SZOMBAT

Március 4. SZOMBAT

7:00 + Jó szülők és gyermekeik

18:00  + Simon Pál és felesége jó szülők

Azoknak a fiataloknak, akik ebben az évben kötnek házasságot jegyes oktatást tartunk a plébánián, szombaton du. Fél  5 órakor. Szeretettel várjuk őket!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Február 24. PÉNTEK

8:00 + Jó szülők, fiuk és unokájuk

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

TŐZEGGYÁMAJOR

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Február 25. SZOMBAT

Nagyböjt 1. vasárnapja - előesti szentmise
16:30  + Imre férj, édesapa és Varga szülők

VITNYÉD

Nagyon örültünk annak, hogy kedden olyan szép számban vettek részt a Kedves Testvérek a a keresztúton és az esti szentmisén, igazán méltó nagyböjti kezdés volt!
Kedden - és nagyböjt minden keddjén – este fél 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Február 26. VASÁRNAP

11:00    + Ivancsics Edit, édesanya, feleség, nagymama