KAPUVÁR

Nagyon örültünk annak, hogy hamvazószerdán olyan szép számban vettek részt a Kedves Testvérek a reggeli és az esti szentmisén, igazán méltó nagyböjti kezdés volt!
Hétköznapokon reggel a szentmise előtt 6.50-kor a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Csütörtökön Szent Péter apostol székfoglalásának, szombaton Szent Mátyás apostol ünnepe lesz.
A jövő vasárnap a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat! Ezzel kapcsolatosan a következő sorokat küldte a Püspök atya:
Kedves Hívek!
Egyházunk február 24-én gyűjtést rendez a katolikus oktatási intézmények javára. Ebben az esztendőben is nagy szükség van a hívek nagylelkű támogatására. Annak érdekében, hogy az adományok hatása mindenki számára érzékelhető legyen, idén a kapuvári esperesi kerületben gyűjtött összeget teljes egészében a kapuvári Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola fejlesztésére fordítjuk. A gyűjtés összegéről és a megvalósult beruházásokról szeptemberben tájékoztatjuk a híveket. Köszönjük, hogy nagylelkű adományaikkal segítik egyházmegyénket a fiatalok keresztény nevelésének nemes szolgálatában.
Szombaton délelőtt 10 órakor a Nagytemplomban próba lesz a bérmálkozó fiatalok részére.
Feltétlenül várjuk őket. 5.000 Ft-t hozzanak magukkal a bérmálási költségek fedezésére.

Február 17.  SZOMBAT

7:00  + Jó szülők

18:00 + Füzi-Foki András közösségi tag

7:30   + Jó nagyszülők

9:00  + Imre testvér és szülei

18:00  Szűzanya tiszteletére

Február 19. HÉTFŐ

Február 20. KEDD

Február 21.  SZERDA

Február 22. CSÜTÖRTÖK

7:00  + Szénásiné Éva barátnő

18:00  + József és Ágota jó szülők és gyermekeik

Február 23. PÉNTEK

Február 24.  SZOMBAT

7:00 + Jó szülők és fiuk

18:00  + Jó édesapa

GARTA

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este  fél 6 órakor keresztutat járunk a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Február 16. PÉNTEK

18:00  + Csóka János férj, édesapa, nagyapa

Február 17. SZOMBAT

18:00  + Szülők József és Etelka és fiuk József

9:30  Kovács és Kiss család + tagjai

Február 19. HÉTFŐ

Február 20. KEDD

Február 21. SZERDA

18:00 + Árpád jó gyermek és Tamás édesapa

Február 22. CSÜTÖRTÖK

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. fél 5 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Február 16. PÉNTEK

8:00   + Takács Sándor és Felesége Margit

Február 23 PÉNTEK

Február 25. VASÁRNAP

8:00   + Henye Etelka jó keresztanya

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban, este fél 6 órakor pedig a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Február 17. SZOMBAT

16:30  + Imre férj, édesapa és Varga szülők

11:30   + Szülők

Február 24. SZOMBAT

16:30  + Jó édesapa

Február 25. VASÁRNAP

11:30  + Imre és Gizella jó szülők és felmenőik

A jövő vasárnap a szentmise fél 10-kor lesz.
A jövő vasárnap a szentmise ¾ 11-kor lesz.
VITNYÉD
Kedden - és nagyböjt minden keddjén – este fél 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Február 18. VASÁRNAP

11:00   + Papp József édesapa Anna édesanya és szüleik