Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Pénteken de. 9 órakor lesz a Fatimai szentmise a Ferences templomban. Minél többen köszöntsük a Boldogságos Szent Szüzet!
A jövő vasárnap, tartós élelmiszergyűjtést tartunk a rászorulók húsvéti ajándékához. Hálásan köszönjük előre is figyelmes szeretetüket!
A Plébániai Tanácsadói Testületbe a jelölteket kifüggesztettük a faliújságra. S mivel az elmúlt vasárnap a jelölő cédulákon azoknak a nevei szerepeltek, akik már úgyis tagjai voltak a Testületnek, őket választottaknak tekintjük, ezért a jövő hétre hirdetett szavazás elmarad. Ha valakinek észrevétele lenne ezzel kapcsolatban, a plébánián megteheti.

Intézkedések a járvány megelőzése érdekében – Az MKPK rendelkezése

– Kérjük a szentmiséken a kézfogás és a nyelvre áldoztatás elhagyását és a kézbe áldoztatás általánossá tételét;

– kérjük a szenteltvíztartók kiürítését, azok használatának mellőzését;

Bővebb információ a linkre kattintva: https://www.magyarkurir.hu/hirek/intezkedesek-jarvany-megelozese-erdekeben-az-mkpk-rendelkezese

Márc. 7. SZOMBAT

07:00  + Papp György

17:00 - Jegyes felkészítés a plébánián

18:00  + Simon Pál és felesége jó szülők

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a Nagytemplomban a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk és utána lesz a szentmise.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Márc. 6. PÉNTEK

Fél 5

Márc. 8.  VASÁRNAP

Nagyböjt 2. vasárnap
8:00  + Jó szülők és kislányuk

Márc. 13. PÉNTEK

Fél 5 + Jó szülők és vőjük Ferenc

Márc. 15. VASÁRNAP

Nagyböjt 3. vasárnap
8:00  + Kantó Antal szerető férj és családapa

A jövő vasárnap de. fél 10 órakor lesz a szentmise.

– kérjük a szenteltvíztartók kiürítését, azok használatának mellőzését;

A jövő vasárnap délelőtt háromnegyed 11 órakor lesz szentmise.

– kérjük a szenteltvíztartók kiürítését, azok használatának mellőzését;

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni Nagytemplomban! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Febr. 7. SZOMBAT

Nagyböjt 2. vasárnap - előesti szentmise