Ma a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat!
Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Keddenként este fél 6-kor ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban.
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. A héten a Magyar Szentek Keresztútját járjuk majd.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmise reggel 7 órakor kezdődik. Újra csak kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesüljenek!
A jövő vasárnap, tartós élelmiszergyűjtést tartunk a rászorulók húsvéti ajándékához. Hálásan köszönjük előre is figyelmes szeretetüket!

Szent Anna Hírmondó (kattintson a linkre): https://kapuvar.plebania.hu/szent-anna-hirmondo/szent-anna-hirmondo---2021-marcius-

Febr. 27. SZOMBAT

Márc. 6. SZOMBAT

7:00   Izabella és élő családtagjai

18:00 + Simon Pál és felesége jó szülők

Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni a Nagytemplomban! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk és utána lesz a szentmise.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Febr. 26. PÉNTEK

Márc. 28.  VASÁRNAP

Virágvasárnap
8:00   + Jó szülők és nagyszülők

A jövő vasárnap fél 10-kor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap ¾ 11-kor lesz a szentmise.

Febr. 27. SZOMBAT

Nagyböjt 2. vasárnap - előesti szentmise