KAPUVÁR - NAGYBÖJT 2. VASÁRNAPJA

Nagyon megköszönjük azt a 239.480 Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
A jövő vasárnap a Plébániai Tanácsadó Testület tagjai részére tartunk megbeszélést a plébánián a 9 órai szentmise után. Szeretettel hívjuk és feltétlenül várjuk őket!

Március 4. SZOMBAT

Március 11. SZOMBAT

7:00 + Jó feleség, édesanya, nagyanya

18:00  + István és Erzsébet jó szülők

Nagyon megköszönjük azt a 11.170 Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. fél 5 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Március 3. PÉNTEK

16:30 + Anna és József jó szülők és nagyszülök

Március 5. VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők és kislányuk

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.
Nagyon megköszönjük azt a 11.270 Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

TŐZEGGYÁMAJOR

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.
Nagyon megköszönjük azt a 11.000 Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

Nagyon megköszönjük azt a 96.210 Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Március 4. SZOMBAT

Nagyböjt 2. vasárnapja - előesti szentmise
16:30 + Hollósi szülők

Március 5. VASÁRNAP

11:30  + Imre és Gizella jó szülők

VITNYÉD

Nagyon megköszönjük azt a 46.910 Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Kedden - és nagyböjt minden keddjén – este fél 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
A jövő vasárnap a Plébániai Tanácsadó Testület tagjai részére tartunk megbeszélést a Vitnyédi Plébánián du. 3 órakor. Szeretettel hívjuk és feltétlenül várjuk őket!
Húsvéti szentgyónását a Kedves Testvérek a Nagyböjt folyamán keddenként este a Keresztút és a Szentmise alatt végezhetik el, vagyis este fél 6és fél 7 között. Éljünk ezzel a lehetőséggel. Vasárnap sajnos nincsen lehetőség a szentgyónás elvégzésére!

Március 5. VASÁRNAP

11:00  + Szülők