KAPUVÁR

Ma a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat!
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Az ünnepi szentmise reggel 7órakor lesz!
Hétköznapokon reggel a szentmise előtt 6.50-kor a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Február 24.  SZOMBAT

7:00 + Jó szülők és fiuk

18:00  + Jó édesapa

7:30 + Jó Szülők

9:00  + Imre édesapa és szülei

18:00  + Tar szülők, Gizella és István

Február 26. HÉTFŐ

Február 27. KEDD

Február 28.  SZERDA

Február 29. CSÜTÖRTÖK

18:00  + Cecília és Kálmán jó szülők

Március 1. PÉNTEK

7:00   Szeretet társulat élő és + tagjai

18:00 KERESZTÚT

Március 2.  SZOMBAT

7:00  + Zakariás Ferencné édesanya

18:00  + Papp Imréné és családja

GARTA

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este  fél 6 órakor keresztutat járunk a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
A hét végén pénteken és szombaton lesz a lelkigyakorlatunk este a 6 órai szentmisén, melyet Hencz Márton volt újmisés, irodavezető fog tartani.

Február 23. PÉNTEK

Február 24. SZOMBAT

18:00  + László édesapa, nagyapa, Rozália édesanya, nagyanya és fiuk László

9:30  + Kiss Géza lelkipásztor és szülei

Február 26. HÉTFŐ

Február 27. KEDD

Február 28. SZERDA

18:00  + Németh és Nagy szülők

Február 29. CSÜTÖRTÖK

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. fél 5 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Február 23 PÉNTEK

8:00  + Henye Etelka jó keresztanya

Március 1. PÉNTEK

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban, este fél 6 órakor pedig a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Február 24. SZOMBAT

16:30  + Jó édesapa

11:30  + Imre és Gizella jó szülők és felmenőik

Március 2. SZOMBAT

16:30  + Imre és Katalin jó szülők

Március 3. VASÁRNAP

11:30   + Ferenc és Mária szülők

A jövő vasárnap a szentmise fél 10-kor lesz.
A jövő vasárnap a szentmise ¾ 11-kor lesz.
VITNYÉD
Kedden - és nagyböjt minden keddjén – este fél 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Február 25. VASÁRNAP

11:00  + Rabi Géza édesapa, nagyapa és Fodróczy László plébános