KAPUVÁR - Nagyböjt 3. vasárnap - Márc. 24.

Ma tartós élelmiszergyűjtést tartunk a rászorulók húsvéti ajándékához. Hálásan köszönjük előre is figyelmes szeretetüket!
Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Hétfőn Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe lesz. Reggel 7 órakor lesz szentmise. Az ünnepi szentmise este 6 órakor kezdődik. A 7 órai szentmisét a lourdesi Szűzanya tiszteletére ajánljuk fel, a lourdesi csoport imaóráját utána tartja.
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Kedden a zarándoklat reggel 6 órakor indul a templom elől. A zarándoklat miatt a jövő héten csak délelőtt lesz irodai szolgálat a plébánián. A héten délután nem lesz ügyfélszolgálat a plébánián! Megértésüket köszönjük!

Márc. 23.  SZOMBAT

Márc. 30.  SZOMBAT

07:00   + Horváth János, Szücs Cecília

18:00 +Jó édesapa és édesanya

HÁZHELY – Nagyböjt 3. vasárnap – Márc. 24.

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a Nagytemplomban a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Kedden a zarándoklat reggel 6 órakor indul a templom elől. A zarándoklat miatt a jövő héten csak délelőtt lesz irodai szolgálat a plébánián. A héten délután nem lesz ügyfélszolgálat a plébánián! Megértésüket köszönjük!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk és utána lesz a szentmise.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Márc. 22. PÉNTEK

Fél 5 + Édesanya és feleség

Márc. 24. VASÁRNAP

8:00 + Jó szülők és szüleik

Márc. 29. PÉNTEK

Fél 5  + Szigethi Anna leány és jó szülők

Márc. 31. VASÁRNAP

NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJA
8:00 + Jó édesapa

Ápr. 05. PÉNTEK

Fél 6 A Szűzanya tiszteletére

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK – Nagyböjt 3. vasárnap – Márc. 24.

Hétfőn Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe lesz. A Nagytemplomban reggel 7 órakor lesz szentmise. Az ünnepi szentmise este 6 órakor kezdődik. A 7 órai szentmisét a lourdesi Szűzanya tiszteletére ajánljuk fel, a lourdesi csoport imaóráját utána tartja.

Márc. 23. SZOMBAT

NAGYBÖJT 3. VASÁRNAPJÁNAK ELŐESTI SZENTMISÉJE