Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Ma tartós élelmiszergyűjtést tartunk a rászorulók húsvéti ajándékához. Hálásan köszönjük előre is figyelmes szeretetüket!
Kedden a győri Könnyező Szűzanya búcsúja lesz. Templomunkban reggel 7 órakor tartunk ünnepi szentmisét. A Győri Egyházmegye közleményét az ünneppel kapcsolatban a linkre kattintva elérhetük: http://gyor.egyhazmegye.hu/#/article/oltalmad_ala_futunk__a_gyori_konnyezo_szuzanya_bucsuja_2020ban
Csütörtökön Szent József főünnepe lesz. Ünnepi misénket reggel 7 órakor tartjuk a Szent József oltárnál.
A közismert járványra tekintettel a kedd esti bibliaóra, a pénteki ifjúsági összejövetel és a vasárnapi litánia elmarad.
Szeretettel hozzuk a Kedves Testvérek tudomására, hogy a szentmiséket a járvány ellenére sem tudjuk áthelyezni, mert foglaltak a napok. A szentmiséket a kért idő napján biztosan elmondjuk, még ha esetleg zárt ajtók mellett kell is. Megértésüket köszönjük!

Szombatig minden szentmisét megtartunk nyilvánosan, beleértve a pénteki keresztutat is. Szombaton a Szent Anna-templomban csak reggel 7 órakor lesz nyilvános szentmise. Az előesti szentmise a Nagytemplomban 18 órakor és a Ferences-templomban 16:30-kor MÁR NEM LESZ NYILVÁNOS!

Márc. 14. SZOMBAT

07:00  + Szerető férj, édesapa, nagyapa és dédapa

11:30 KERESZTELŐ - Mikola Bendegúz

18:00  + Papp Imréné és férje

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a Nagytemplomban a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken du. 4 órakor keresztutat járunk és utána lesz a szentmise.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Kedden a győri Könnyező Szűzanya búcsúja lesz. A Nagytemplomban reggel 7 órakor tartunk ünnepi szentmisét. A Győri Egyházmegye közleményét az ünneppel kapcsolatban a linkre kattintva elérhetük: http://gyor.egyhazmegye.hu/#/article/oltalmad_ala_futunk__a_gyori_konnyezo_szuzanya_bucsuja_2020ban

Márc. 13. PÉNTEK

Fél 5 + Jó szülők és vőjük Ferenc

Márc. 15. VASÁRNAP

Nagyböjt 3. vasárnap
8:00  + Kantó Antal szerető férj és családapa

Márc. 20. VASÁRNAP

Fél 5    +Feleség és Édesanya

Márc.22. VASÁRNAP

Nagyböjt 4. vasárnap
8:00  + Jó szülők József és Ilona

A jövő vasárnap de. fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap délelőtt háromnegyed 11 órakor lesz szentmise.

Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni Nagytemplomban! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Márc. 13. PÉNTEK

Fatimai mise