Hálásan megköszönjük azt a 140.880 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!
Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Keddenként este fél 6-kor ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban.
Szerdán este 6 órakor Szentségimádást, Dicsőítést tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Szeretettel hozzuk a Kedves Szülők és Bérmálkozók tudomására, hogyha a járványügyi helyzet is engedi, akkor a BÉRMÁLKOZÁS május 24-én, Pünkösdhétfőn de. 10 órakor lesz. A Bérmálkozóknak a következő találkozásra március 20-án, szombaton de. 10 órakor kerül sor a Szent Anna templomban, megtartva a járványügyi előírásokat!

Szent Anna Hírmondó (kattintson a linkre): https://kapuvar.plebania.hu/szent-anna-hirmondo/szent-anna-hirmondo---2021-marcius-

Márc. 6. SZOMBAT

Márc. 13. SZOMBAT

7:00   + Nagy Géza és Horváth Katalin szülők születésének 100. évfordulója

18:00  + Papp Imréné és férje

Hálásan megköszönjük azt a 9.120 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!
Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni a Nagytemplomban! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk és utána lesz a szentmise.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Márc. 5. PÉNTEK

Márc. 7. VASÁRNAP

Nagyböjt 3. vasárnap
8:00   + Jó szülők és kislányuk

Márc. 12. PÉNTEK

16:30 + István és Ferenc jó testvérek

Márc. 14.  VASÁRNAP

Nagyböjt 4. vasárnap
8:00   + Kantó Antal jó édesapa és jó hitvestárs

Márc. 19. PÉNTEK

Szent József, Szűz Mária jegyese
16:30 + Jó szülők és vőjük Ferenc

Márc. 21.  VASÁRNAP

Nagyböjt 5. vasárnapja
8:00  + Kleizer szülők és gyermekeik

Márc. 26. PÉNTEK

16:30 + Szigeti Anna gyermek és Szigeti szülők

Márc. 28.  VASÁRNAP

Virágvasárnap
8:00   + Jó szülők és nagyszülők

A jövő vasárnap fél 10-kor lesz a szentmise.

Hálásan megköszönjük azt a 13.400Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!

A jövő vasárnap ¾ 11-kor lesz a szentmise.

Hálásan megköszönjük azt a 7.300 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!
Hálásan megköszönjük azt a 31.720 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a Katolikus Iskolák javára adakoztak!

Márc. 6. SZOMBAT

Nagyböjt 3. vasárnap - előesti szentmise