KAPUVÁR - NAGYBÖJT 3. VASÁRNAPJA

Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Pénteken Gyümölcsoltó Boldogasszonynak, az Angyali jelenésnek lesz a főünnepe. Ünnepi misénket reggel 7 órakor tartjuk.
Ma tartós élelmiszergyűjtést tartunk a rászorulók húsvéti ajándékához. Hálásan köszönjük előre is figyelmes szeretetüket!
Szombaton este a szentmisén megbeszélést tartunk az elsőáldozó gyermekek szülei részére, szeretettel várjuk őket!
A jövő vasárnap a 9 órai szentmise után megbeszélést tartunk a plébánián a Plébániai Tanácsadó Testület tagjainak. Szeretettel hívjuk és várjuk őket!

Március 19.  SZOMBAT

18:00 KERESZTÚT

Március 26.  SZOMBAT

18:00 + Éva édesanya

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Március 18. PÉNTEK

16:30 + Szigeti Anna gyermek és Szigeti nagyszülők

Máricus 20.  VASÁRNAP

Március 25. PÉNTEK

16:30 + Jó szülők és nagyszülők

Máricus 27.  VASÁRNAP

Nagyböjt 4. vasárnapja
8:00 + Farkas szülők

Jövő vasárnap ½ 10 órakor lesz a szentmise. Kedden du. 5 órakor keresztutat járunk.
Jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Március 20. VASÁRNAP

11:30 + Édesapa