KAPUVÁR

Nagyon megköszönjük azt a 205.550,- Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!
Hétköznapokon reggel a szentmise előtt 6.50-kor a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Március 2.  SZOMBAT

10:00 BÉRMÁLÁS

18:00 + Licskai János férj és édesapa

GARTA

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este  fél 6 órakor keresztutat járunk a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Nagyon megköszönjük azt a 131.160.- Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

Március 1. PÉNTEK

Március 2. SZOMBAT

18:00  + Horváth szülők

9:30  + Okhercz György édesapa ,nagyapa

Március 4. HÉTFŐ

Március 5. KEDD

18:00   + Mészáros József és Németh Margit szülők és nagyszülők

Március 6. SZERDA

18:00  Gartai halottak

Március 7. CSÜTÖRTÖK

18:00 + Gartner István gyermek és testvér

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. fél 5 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.
Nagyon megköszönjük azt a 29.170.- Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

Március 1. PÉNTEK

8:00 + Jó szülők és kislányuk

Március 8. PÉNTEK

16:30 + István és Ferenc jó testvérek

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban, este fél 6 órakor pedig a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Nagyon megköszönjük azt a 61.280.- Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

Március 2. SZOMBAT

16:30  + Imre és Katalin jó szülők

11:30   + Ferenc és Mária szülők

Március 9. SZOMBAT

16:30 + András édesapa

Március 10. VASÁRNAP

11:30   + jó Szülők

A jövő vasárnap a szentmise fél 10-kor lesz.

Nagyon megköszönjük azt a 13.750,- Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

A jövő vasárnap a szentmise ¾ 11-kor lesz.

Nagyon megköszönjük azt a 15.400.- Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

VITNYÉD

Kedden - és nagyböjt minden keddjén – este fél 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Nagyon megköszönjük azt a 72.080,- Ft, amelyet az elmúlt vasárnap a kapuvári  katolikus iskola és óvoda javára adtak. Ez igazán nagylelkű adomány és nagy áldozat volt a Kedves Testvérektől, mert tudatában vagyunk, milyen anyagi körülmények között kell élni! Isten kegyelme sokszorosan viszonozza nagylelkűségüket!

Március 3. VASÁRNAP

11:00   + Horváth Antal édesapa és Séfer Emília édesanya