KAPUVÁR - Nagyböjt 4. vasárnap - Márc. 31.

Hálásan megköszönjük azt a sok és tartalmas élelmiszercsomagokat, melyeket az elmúlt vasárnap a rászorulók húsvéti ajándékához hoztak.
Ma du. 2 órakor ünnepi litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 7 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
A pápák 1618 óta kérik a keresztények imáit és adományait nagyböjtben a Szentföldön élő keresztények támogatására. A Katolikus Egyház világszerte minden évben, s az utóbbi esztendőkben hazánkban is megrendezi e gyűjtést. Idén a jövő vasárnap az ország valamennyi templomában a szentmisék perselypénzét e célra fordítják. Köszönjük adományaikat. Az elmúlt esztendőben erre a célra az egyházmegyében 7.772.615 Ft-t adakoztak.
Nagyböjti lelkigyakorlatunkat szombat és vasárnap az esti 7 órai szentmisén tartjuk. A szentbeszédeket Simonics Péter Fertőszentmiklósi plébános fogja mondani. Du. 6 órától lesz gyónási alkalom. Éljünk a lehetőséggel és minél többen kapcsolódjunk be egyházközségünk húsvéti felkészülésébe!
Csütörtöktől este 7 órakor kezdődnek a szentmisék.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmise reggel 7 órakor kezdődik. Újra csak kérjük, jelentsék betegeiket, hogy Jézus vigasztaló és megerősítő szentségeiben részesüljenek!
jövő vasárnap a 9 órai szentmise után a Plébániai Tanácsadó Testület részére tartunk megbeszélést a Plébánián. Szeretettel hívjuk és várjuk őket!
Hálásan megköszönjük a gimnáziumba járó gyermekek szüleinek, hogy aktívan részt vettek a szavazáson, és szavazatukkal támogatták a fenntartóváltást.

Márc. 30.  SZOMBAT

07:00 +Horváth Jánosné, Szücs Cecília

18:00 +jó Édesapa és Édesanya

Márc. 31. VASÁRNAP

Fél 8  + jó Édesanya
09:00 +jó Nagyszülők

18:00  +Szűcs Á József édesapa

Ápr. 01.  HÉTFŐ

7:00 + jó Testvérek
14:00 TEMETÉS - Pájer Lajosné - Margit (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Ápr. 02.  KEDD

07:00 + jó Szülők és gyermekeik

Ápr. 03. SZERDA

07:00 + jó Szülők és hozzátartozók
14:00 TEMETÉS - Kelemen Jenő (SZENT KERESZT TEMETŐ)

Ápr. 04. CSÜTÖRTÖK

07:00 +József és Erszébet jó szülők
19:00 +jó Szülők

Ápr. 05. PÉNTEK

07:00 A Szeretet Társulat éslő és + tagjai

19.00 Keresztút

Ápr. 06.  SZOMBAT

07:00   + Bérczes István és Németh Rozália
11:30 KERESZTELŐ - Tarr Patrik
19:00 +jó Édesapa

HÁZHELY – Nagyböjt 4. vasárnap – Márc. 31.

Ma du. 2 órakor a Nagytemplomban ünnepi litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 5 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. A szentmise rögtön utána kezdődik.
Nagyböjti lelkigyakorlatunkat szombat és vasárnap az esti 7 órai szentmisén tartjuk a Nagytemplomban. A szentbeszédeket Simonics Péter Fertőszentmiklósi plébános fogja mondani. Du. 6 órától lesz gyónási alkalom. Éljünk a lehetőséggel és minél többen kapcsolódjunk be egyházközségünk húsvéti felkészülésébe! szentmisén lesz gyóntatás!
Csütörtöktől este 7 órakor kezdődnek a szentmisék a Nagytemplomban, itt pedig péntekente fél 6-kor.
Húsvéti szentgyónásukat a jövő vasárnap reggel fél 8 és 8 óra között végezhetik el.

Márc. 29. PÉNTEK

Ápr. 28. VASÁRNAP

HÚSVÉT 2. VASÁRNAPJA, ISTENI IRGALMASSÁG VASÁRNAPJA
8:00 + Varga Géza és neje jó szülők

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.
Húsvéti szentgyónásukat a jövő vasárnap végezhetik el.

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.
Húsvéti szentgyónásukat a jövő vasárnap végezhetik el.

FERENCESEK – Nagyböjt 4. vasárnap – Márc. 31.

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 7 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Csütörtöktől este 7 órakor kezdődnek a szentmisék a Nagytemplomban, itt pedig szombattól fél 6-kor.
Húsvéti szentgyónásukat a Kedves Testvérek a nagyböjtben szombaton és vasárnap a szentmisék előtt végezhetik el. Gyóntatás minden szentmise előtt félórával kezdődik és a be harangszóig tart! Szeretettel kérjük, hogy figyeljenek erre!

Márc. 30. SZOMBAT

NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJÁNAK EŐESTJE