KAPUVÁR

Hálásan köszönjük a sok tartós élelmiszert, amit a rászorulók húsvéti ajándékához hoztak!
Hétköznapokon reggel a szentmise előtt 6.50-kor a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
A pápák 1618 óta kérik a keresztények imáit és adományait nagyböjtben a Szentföldön élő keresztények támogatására. A Katolikus Egyház világszerte minden évben, s az utóbbi esztendőkben hazánkban is megrendezi e gyűjtést. Idén a jövő vasárnap az ország valamennyi templomában a szentmisék perselypénzét e célra fordítják. Köszönjük adományaikat.
Nagyböjti lelkigyakorlatunkat szombat és vasárnap az esti 6 órai szentmisén tartjuk. A szentbeszédeket Palatinusz Kristóf soproni városkáplán fogja mondani. Du. fél 6 órától lesz gyónási alkalom. Éljünk a lehetőséggel és minél többen kapcsolódjunk be egyházközségünk húsvéti felkészülésébe!
Szerdán de. 9 órakor lesz a Fatimai szentmise a Ferences templomban. Minél többen köszöntsük a Boldogságos Szűz Máriát, mint a Fájdalmas Anyát!

Március 9.  SZOMBAT

7:00  + Szigeti András édesapa, nagyapa és szülei

+ József és Gizella jó szülők és József fiuk

GARTA

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este  fél 6 órakor keresztutat járunk a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Március 8. PÉNTEK

18:00  Rózsafüzér társulat élő és + tagjai

Március 9. SZOMBAT

18:00   + Pintér József jó édesapa

9:30   + Horváth István lelkipásztor és szülei

Március 11. HÉTFŐ

Március 12. KEDD

Március 13. SZERDA

18:00  + Kleizer szülők

Március 14. CSÜTÖRTÖK

18:00 Hálából a Szűzanya segítségéért

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. fél 5 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Március 8. PÉNTEK

16:30 + István és Ferenc jó testvérek

8:00  + Farkas szülők

Március 15. PÉNTEK

16:30  + Szigeti Anna gyermek és Szigeti nagyszülők

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban, este fél 6 órakor pedig a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

11:30   + jó Szülők

Március 13. SZERDA

Március 16. SZOMBAT

16:30  + Gyula és Teléz szülők

Március 17. VASÁRNAP

11:30  + László édesapa

A jövő vasárnap a szentmise fél 10-kor lesz.

A jövő vasárnap a szentmise ¾ 11-kor lesz.

VITNYÉD

Kedden - és nagyböjt minden keddjén – este fél 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Március 10. VASÁRNAP

11:00 + Kámán Péter édesapa Németh Erzsébet édesanya