KAPUVÁR - Nagyböjt 5. vasárnap - Ápr. 07.

Ma a 9 órai szentmise után a Plébániai Tanácsadó Testület részére tartunk megbeszélést a Plébánián. Szeretettel hívjuk és várjuk őket!
Ma du. 2 órakor a lourdesi csoport tartja imaóráját. Kapcsolódjunk be minél töbnben a közös Szűzanya köszöntőbe.
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 7 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Nagyböjti lelkigyakorlatunkat ma az esti 7 órai szentmisén tartjuk. A szentbeszédet Simonics Péter Fertőszentmiklósi plébános fogja mondani.  Du. 6 órától lesz gyónási alkalom. Éljünk a lehetőséggel és minél többen kapcsolódjunk be egyházközségünk húsvéti felkészülésébe!
A pápák 1618 óta kérik a keresztények imáit és adományait nagyböjtben a Szentföldön élő keresztények támogatására. Ma az ország valamennyi templomában a szentmisék perselypénzét e célra fordítják. Köszönjük adományaikat.
A jövő vasárnap Virágvasárnap lesz. De. 9 órakor tartjuk az ünnepi szentmisét barkaszenteléssel és énekelt passióval. A barkaszentelés a templomkertben lesz. A Képviselőtestület tagjai a 9 órai szentmise előtt a sekrestyében gyülekezzenek és vegyenek részt a körmeneten.
Húsvéti szentgyónását és szentáldozását a betegek a házaknál április 15-én, nagyhétfőn de. végezhetik el. Szeretettel kérjük, hogy jelentsék őket a plébánián.
Szombaton de. 10 órakor játszóház lesz a plébánián, ahol húsvéti díszeket készítünk. Szeretettel várjuk a gyermekeket!

Ápr. 06.  SZOMBAT

07:00   + Éva édesanya és nagyszülők
10.00 Játszóház - húsvéti diszek készítése - mézeskalács bárány sütése
19:00 + jó Édesapa és fia

HÁZHELY – Nagyböjt 5. vasárnap – Ápr. 07.

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 5 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. A szentmise rögtön utána kezdődik.
Nagyböjti lelkigyakorlatunkat ma az esti 7 órai szentmisén tartjuk a Nagytemplomban. A szentbeszédet Simonics Péter Fertőszentmiklósi plébános fogja mondani.  Du. 6 órától lesz gyónási alkalom. Éljünk a lehetőséggel és minél többen kapcsolódjunk be egyházközségünk húsvéti felkészülésébe!
A jövő vasárnap Virágvasárnap lesz. De. 9 órakor tartjuk az ünnepi szentmisét barkaszenteléssel és énekelt passióval a Nagytemplomban. A barkaszentelés a templomkertben lesz. A Képviselőtestület tagjai a 9 órai szentmise előtt a sekrestyében gyülekezzenek és vegyenek részt a körmeneten.
Húsvéti szentgyónásukat a Kedves Testvérek a jövő vasárnap végezhetik el reggel fél 8 és 8 óra között.

Ápr. 05. PÉNTEK

Ápr. 28. VASÁRNAP

Húsvét 2. vasárnapja
8:00 + Varga Géza és neje jó szülők

Vasárnap szokott időben fél 10 órakor lesz a szentmise.

Vasárnap szokott időben háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

FERENCESEK – Nagyböjt 5. vasárnap – Ápr. 07.

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 7 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Ápr. 06. SZOMBAT

Nagyböjt 5. vasárnapjának előestje