Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Keddenként este fél 6-kor ifjúsági, csütörtökönként fél 6-kor felnőtt Rózsafüzért imádkozunk a Nagytemplomban.
Szerdán este 6 órakor Szentségimádást, Dicsőítést tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
Csütörtökön Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe lesz. A Nagytemplomban reggel 7 és este 6 órakor lesz szentmise. Az ünnepi szentmisét este 6 órakor tartjuk. Ezen a szentmisén szolgáltatjuk ki a Betegek Szentségét. Betegek szentségét csak azok vehetik fel, akik részesültek a szentgyónás szentségében, és betegségük, egészségi állapotuk vagy idős koruk indokolja a szentség kérését. Az ünnepi szentmisét Dr. Szaradits József Osli plébános szolgáltatja ki.
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
A pápák 1618 óta kérik a keresztények imáit és adományait nagyböjtben a Szentföldön élő keresztények támogatására. A Katolikus Egyház világszerte minden évben, s az utóbbi esztendőkben hazánkban is megrendezi e gyűjtést. Idén a mai vasárnap az ország valamennyi templomában a szentmisék perselypénzét e célra fordítják.
Nagyböjti lelkigyakorlatunkat ma az esti 6 órai szentmisén tartjuk. A szentbeszédeket Dr. Németh Gábor a püspöki konferencia irodaigazgatója fogja mondani. Du. 5 órától lesz gyónási alkalom. Éljünk a lehetőséggel és minél többen kapcsolódjunk be egyházközségünk húsvéti felkészülésébe!

Szent Anna Hírmondó (kattintson a linkre): https://kapuvar.plebania.hu/szent-anna-hirmondo/szent-anna-hirmondo---2021-marcius-

Márc. 20. SZOMBAT

Márc. 27. SZOMBAT

7:00    + Jó szülők

18:00   + Jenő jó édesapa és Krisztina jó édesanya

Ma du. 2 órakor litániát tartunk a nagyböjti lelkületért és a nagyböjti litániát fogjuk énekelni a Nagytemplomban! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Csütörtökön Gyümölcsoltó Boldogasszony ünnepe lesz. A Nagytemplomban reggel 7 és este 6 órakor lesz szentmise a Nagytemplomban. Az ünnepi szentmisét este 6 órakor tartjuk. Ezen a szentmisén szolgáltatjuk ki a Betegek Szentségét. Betegek szentségét csak azok vehetik fel, akik részesültek a szentgyónás szentségében, és betegségük, egészségi állapotuk vagy idős koruk indokolja a szentség kérését. Az ünnepi szentmisét Dr. Szaradits József Osli plébános szolgáltatja ki.
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. 4 órakor keresztutat járunk és utána lesz a szentmise.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Húsvéti szentgyónásukat a jövő vasárnap reggel fél 8 és 8 óra között végezhetik el.

Márc. 19. PÉNTEK

Szent József, Szűz Mária jegyese
16:30 + Jó szülők és vőjük Ferenc

Márc. 21.  VASÁRNAP

Nagyböjt 5. vasárnapja
8:00  + Kleizer szülők és gyermekeik

Márc. 26. PÉNTEK

16:30 + Szigeti Anna gyermek és Szigeti szülők

Márc. 28.  VASÁRNAP

Virágvasárnap
8:00   + Jó szülők és nagyszülők

A jövő vasárnap fél 10-kor lesz a szentmise.

Húsvéti szentgyónásukat a jövő vasárnap végezhetik el.

A jövő vasárnap ¾ 11-kor lesz a szentmise.

Húsvéti szentgyónásukat a jövő vasárnap végezhetik el.
Húsvéti szentgyónásukat a Kedves Testvérek a nagyböjtben szombaton és vasárnap a szentmisék előtt végezhetik el. Gyóntatás minden szentmise előtt félórával kezdődik és a be harangszóig tart! Szeretettel kérjük, hogy figyeljenek erre!

Márc. 20. SZOMBAT

Nagyböjt 5. vasárnapja  - előesti szentmise