KAPUVÁR - Nagyböjt 5. vasárnapja - 2023.

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Ma a szentmisék perselypénzét a szentföldi keresztények megsegítésére fordítjuk. Köszönjük adományaikat.
Nagyböjti lelkigyakorlatunkat ma az esti 6 órai szentmisén tartjuk. A szentbeszédet Wégerbauer Richárd szemináriumi elöljáró fogja mondani. Du. fél 6 órától lesz gyónási alkalom. Éljünk a lehetőséggel és minél többen kapcsolódjunk be egyházközségünk húsvéti felkészülésébe!
A jövő vasárnap Virágvasárnap lesz. De. 9 órakor tartjuk az ünnepi szentmisét barkaszenteléssel és énekelt passióval. A barkaszentelés a templomban lesz. A Képviselőtestület tagjai a 9 órai szentmise előtt a sekrestyében gyülekezzenek és vegyenek részt a körmeneten.
Húsvéti szentgyónását és szentáldozását a betegek a házaknál április 3-án, nagyhétfőn de. végezhetik el. Szeretettel kérjük, hogy jelentsék őket a plébánián.
A jövő szombaton már este 7 órakor lesz a szentmise!
Az első-péntekes betegekhez most szerdán, 29-én, a délelőtt folyamán megyünk.
Szombaton de. 10 órakor játszóház lesz a plébánián, ahol húsvéti díszeket készítünk. Szeretettel várjuk a gyermekeket!
A Kapuvári Esperesi kerület zarándoklata a Győri Székesegyházba május 17-én lesz. Az este 6 órakor kezdődő szentmisére autóbuszt indítunk, melynek összege 2.500 Ft-t lesz. Jelentkezni Húsvétig lehet a plébánia irodájában.

Máricus 25.  SZOMBAT

Virágvasárnap
7:00 + Margit jó édesanya

19:00 + Édesapa

HÁZHELY – Nagyböjt 5. vasárnapja - 2023.

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. fél 5 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.
Húsvéti szentgyónását és szentáldozását a betegek a házaknál április 2-án, nagyhétfőn de. végezhetik el. Szeretettel kérjük, hogy jelentsék őket a plébánián.

Március 24. PÉNTEK

16:30 Sipőcz és Tóth család élő és + tagjai

Március 26.  VASÁRNAP

Nagyböjt 5. vasárnapja
8:00  + Jó szülők és szüleik

Március 31. PÉNTEK

16:30 + Jó szülők és vőjük Ferenc

Április 2.  VASÁRNAP

Virágvasárnap
8:00  Szakál család élő és + tagjai

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Március  25. SZOMBAT

16:30 + József és Veronika jó szülők

Március 26. VASÁRNAP

11:30  + Ferenc és Mária szülők

Április 1. SZOMBAT

16:30 Szűcs és Biczó család élő és + tagjai

Április 2. VASÁRNAP

11:30 + Jó szülők László és Erzsébet és fiuk László

Április 8. SZOMBAT

Április 9. VASÁRNAP

VITNYÉD

Kedden - és nagyböjt minden keddjén – este fél 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
Húsvéti szentgyónását a Kedves Testvérek a Nagyböjt folyamán keddenként este a Keresztút és a Szentmise alatt végezhetik el, vagyis este fél 6 és fél 7 között. Éljünk ezzel a lehetőséggel. Vasárnap sajnos nincsen lehetőség a szentgyónás elvégzésére!
Az első-péntekes betegekhez most pénteken, 31-én a délelőtt folyamán megyünk.
Szombaton de. 10 órakor játszóház lesz a Kapuvári plébánián, ahol húsvéti díszeket készítünk. Szeretettel várjuk a gyermekeket!
A Kapuvári Esperesi kerület zarándoklata a Győri Székesegyházba május 17-én lesz. Az este 6 órakor kezdődő szentmisére autóbuszt indítunk, melynek összege 2.500 Ft-t lesz. Jelentkezni Húsvétig lehet itt Vitnyéden keddenként, vagy a  Kapuvári plébánia irodájában a hivatali időben.

Március 26. VASÁRNAP

11:00  + Rabi Imre édesapa