KAPUVÁR

Ma a szentmisék perselypénzét a szentföldi keresztények megsegítésére fordítjuk. Köszönjük adományaikat.
Hétköznapokon reggel a szentmise előtt 6.50-kor a nagyböjti litániát fogjuk énekelni! Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen engeszteljük Jézust bűneinkért!
Kedden Szent József ünnepe lesz. Ünnepi szentmisénket reggel 7 órakor tartjuk a Szent József oltárnál.
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.
A jövő vasárnap Virágvasárnap lesz. De. 9 órakor tartjuk az ünnepi szentmisét barkaszenteléssel és énekelt passióval. A barkaszentelés a templomban lesz. A Képviselőtestület tagjai a 9 órai szentmise előtt a sekrestyében gyülekezzenek és vegyenek részt a körmeneten.
Húsvéti szentgyónását és szentáldozását a betegek a házaknál március 25-én, nagyhétfőn de. végezhetik el. Szeretettel kérjük, hogy jelentsék őket a plébánián.
Szombaton de. 10 órakor játszóház lesz a plébánián, ahol húsvéti díszeket készítünk. Szeretettel várjuk a gyermekeket!

Március 16.  SZOMBAT

7:00   + Licskai Imréné jó édesanya és szülei

18:00  A gitáros énekkar tajaiért

GARTA

A jövő vasárnap Virágvasárnap lesz. De. fél 10 órakor tartjuk az ünnepi szentmisét barkaszenteléssel és énekelt passióval. A barkaszentelés a templomban lesz. A Képviselőtestület tagjai a szentmise előtt a sekrestyében gyülekezzenek és vegyenek részt a körmeneten.
Húsvéti szentgyónását és szentáldozását a betegek a házaknál március 27-én, szerdán du. végezhetik el. Szeretettel kérjük, hogy jelentsék őket a plébánián.
Szombaton de. 10 órakor játszóház lesz a Szent Anna plébánián, ahol húsvéti díszeket készítünk. Szeretettel várjuk a gyermekeket!
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este  fél 6 órakor keresztutat járunk a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Március 15. PÉNTEK

18:00  + Almásy Miklósné, Szaradics Anna édesanya , nagyanya

Március 16. SZOMBAT

18:00   + József édesapa

9:30  + Erzsébet édesanya, György édesapa és hozzátartozóik

Március 18. HÉTFŐ

Március 19. KEDD

18:00    Szent József tiszteletére

Március 20. SZERDA

18:00  + Boldis és Szücs nagyszülök, és József édesapa

Március 21. CSÜTÖRTÖK

18:00  + Baranyai Lászlóné jó édesanya

Pénteken - és nagyböjt minden péntekén – du. fél 5 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Utána lesz a szentmise.

Március 15. PÉNTEK

16:30  + Szigeti Anna gyermek és Szigeti nagyszülők

8:00  + Ivancsics Edit édesanya, nagyanya és feleség

Március 22. PÉNTEK

16:30  Tóth és Sipőcz család élő és + tagjai

A jövő vasárnap Virágvasárnap lesz. De. 9 órakor tartjuk az ünnepi szentmisét barkaszenteléssel és énekelt passióval. A barkaszentelés a Nagytemplomban lesz. A Képviselőtestület tagjai a 9 órai szentmise előtt a sekrestyében gyülekezzenek és vegyenek részt a körmeneten.
Pénteken - és nagyböjt minden péntekén - este 6 órakor keresztutat járunk a Nagytemplomban, este fél 6 órakor pedig a Gartai templomban..  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe.

Március 13. SZERDA

Március 16. SZOMBAT

16:30  + Gyula és Teléz szülők

11:30  + László édesapa

A jövő vasárnap a szentmise fél 10-kor lesz.
A jövő vasárnap Virágvasárnap lesz.

A jövő vasárnap a szentmise ¾ 11-kor lesz.

A jövő vasárnap Virágvasárnap lesz.

VITNYÉD

A jövő vasárnap Virágvasárnap lesz. De. 11 órakor tartjuk az ünnepi szentmisét barkaszenteléssel és énekelt passióval.
Húsvéti szentgyónását és szentáldozását a betegek a házaknál március 26-án, nagykedden du. végezhetik el. Szeretettel kérjük, hogy jelentsék őket a plébánián.
Kedden - és nagyböjt minden keddjén – este fél 6 órakor keresztutat járunk.  Minél többen imádságos lélekkel kapcsolódjunk be Jézus Krisztus értünk vállalt szenvedésének átelmélkedésébe. Kedden Szent József ünnepe lesz.

Március 17. VASÁRNAP

11:00  + Ildikó édesanya és gyermeke