KAPUVÁR

A májusi ájtatosságok minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du.2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát! Szerdán este fél 7-kor lesz az utolsó, ünnepélyes májusi litánia.
Ma a Hősök vasárnapja van. Du. a 2 órai litánián emlékezünk meg róluk és utána lesz a városi koszorúzás a parkban.
Pünkösdhétfőn, holnap Ferenc pápa rendelkezése értelmében Szűz Máriát, mint az Egyház Anyját ünnepeljük, a szentmiséket holnap Őróla végezzük, melyek reggel fél 8 és este 7 órakor lesznek.
A jövő vasárnap Szentháromság vasárnapja lesz, az ünnepi szentmisét délelőtt 9 órakor tartjuk. A szentmise után nem megyünk a Szentháromság kápolnához, hanem du. 2 órakor ott tartjuk a litániát.
Péntek első péntek, szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. Az ünnepi szentmisét reggel 7 órakor tartjuk. A házaknál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk.
Megjelent a Szent Anna Hírmondó júniusi száma, fogadják szeretettel, ingyen magukkal vihetik!

Május 27. SZOMBAT

Június 3. SZOMBAT

7:00 + Drága jó szülők és nagyszülők

19:00 + Jó édesapa

A májusi ájtatosságok minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát! Szerdán este fél 7-kor lesz az utolsó, ünnepélyes májusi litánia.
Pünkösdhétfőn Házhelyben nem lesz szentmise.
Pünkösdhétfőn, holnap Ferenc pápa rendelkezése értelmében Szűz Máriát, mint az Egyház Anyját ünnepeljük, a szentmiséket holnap Őróla végezzük, melyek reggel fél 8 és este 7 órakor lesznek a Nagytemplomban.
A jövő vasárnap Szentháromság vasárnapja lesz, itt reggel 8 órakor lesz szentmise.
Péntek első péntek, szentgyónással és szentáldozással engeszteljük Jézus Szentséges Szívét. A házaknál lévő betegekhez szokott időben, délelőtt megyünk.
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise és utána Jézus Szíve litánia.

Május 26. PÉNTEK

Néri Szent Fülöp
17:30 + Jó férj, édesapa, nagyapa

Május 28.  VASÁRNAP

Pünkösd
8:00 + Zsebedics József plébános

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise. A jövő vasárnap Szentháromság vasárnapja lesz.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.  A jövő vasárnap Szentháromság vasárnapja lesz.

Pünkösdhétfőn a Ferences templomban nem lesz szentmise.
Pünkösdhétfőn, holnap Ferenc pápa rendelkezése értelmében Szűz Máriát, mint az Egyház Anyját ünnepeljük, a szentmiséket holnap Őróla végezzük, melyek  reggel fél 8 és este 7 órakor lesznek a Nagytemplomban.
A jövő vasárnap Szentháromság vasárnapja lesz.
Pünkösdhétfőn reggel fél 8, és este 7 órakor lesz szentmise a Nagytemplomban.

Május 27. SZOMBAT

17:30 + Jó szülők és fiuk József

11:30 + Jó szülők és nagyszülők

Június 3. SZOMBAT

17:30 + Péter és Gizella jó szülők

VITNYÉD

Pünkösdhétfőn nincsen szentmise.

A jövő vasárnap Szentháromság vasárnapja lesz.
Kedden este 7 órakor lesz a szentmise és utána az utolsó májusi litánia.

11:00 + József és Jolán szülők és József gyermek

Május 30. KEDD