KAPUVÁR - Szent Anna-búcsú

Ma délután nem lesz litánia a Nagytemplomban.
Az Egyház kedden Szent Joakim és Szent Anna ünnepét, pénteken Szent Márta emléknapját üli.
Jelezzük a kedves testvéreknek, hogy szeptember 3-án, szombaton délelőtt 10 órakor tartja a püspök atya a Püspökvár udvarában a jubiláns házaspárok szentmiséjét, akik 5-10-15-20-25... évvel ezelőtt kötöttek szentségi házasságot Az ünnepi szentmisére a házaspárok július 29-ig, (péntek) jelentkezhetnek a plébánia irodáján. Ülőhelyet és emléklapot kizárólag a határidőig regisztrált házaspárok számára tudunk biztosítani. Akik idős vagy mozgásukban korlátozott hozzátartozóikat szállítják, felhajthatnak a Káptalandombra, de parkolási lehetőséget a résztvevők nagy száma miatt a Káptalandombon nem tudunk biztosítani. A névre szóló ültetés miatt kérjük, hogy legkésőbb 9.30-ig érkezzenek meg a Püspökvár udvarába!

Július 23.  SZOMBAT

Svéd Szent Brigitta szerzetesnő, Európa társvédőszentje – Ünnep
7:00    + Szülők János és Margit

19:00 + jó édesapa

Július 24. VASÁRNAP

Szent Anna-búcsú

9:00 Egyházközség

19:00 + Henye István és Csiszár Emerencia jó szülők

Július 25. HÉTFŐ

7:00 Németh család + tagjai

Július 26.  KEDD

7:00  + Axnix Géza és felsége Anna (Alapítványi)

Július 27.  SZERDA

7:00    + Jó szülők és testvérek

Július 28.  CSÜTÖRTÖK

19:00 + Varga szülők

Július 29.  PÉNTEK

Szent Márta
7:00   + Jenő és Teréz szülők és nagyszülők

Július 30.  SZOMBAT

7:00   + Szülők és hozzátartozók

19:00 + Katalin jó testvér

Ma délután nem lesz litánia a Nagytemplomban.
Pénteken szokott időben fél 6 órakor lesz szentmise.

Július 22.  PÉNTEK

Július 24.  VASÁRNAP

Évk 17. vas
8:00 + Jó édesapa, nagyapa

A jövő vasárnap a Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Július 23. SZOMBAT

Évk. 17. vasárnapjának előestje