KAPUVÁR

Hálás szívvel megköszönjük mindazok áldozatos segítségét, akik hozzájárultak templomunk karácsonyi díszítéséhez.
Vasárnap, december 31-én, Szilveszter napján reggel fél 8 és 9 órakor lesz szentmise. Az ünnepi hálaadás szentmisével este 6 órakor kezdődik. Minél többen közösen adjunk hálát Istennek az évben kapott kegyelmekért.
Hétfőn Újév napja, szombat Vízkereszt ünnepe, szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.
Aki házát vagy lakását szeretné beszenteltetni  jelezze a plébánián, ugyanakkor egész év folyamán szívesen megáldjuk a lakásokat és a házakat ahol kérik..
A héten péntek első péntek, a házaknál lévő betegekhez  a délelőtt folyamán megyünk.
A jövő vasárnap a 9 órai Szentmise után a PTT tagjai részére megbeszélést tartunk a plébánián. Szeretettel hívjuk és várjuk a Kedves Tagokat!

December 30.  SZOMBAT

7:00 + Kutschi Zoltán édesapa

18:00  + Anna és József jó szülők és nagyszülők

December 31. VASÁRNAP

7:30  + Dr. Radics János atya

9:00   Hálából

18:00  + Jó édesapa

Január 1. HÉTFŐ

+ István

18:00 Stanitz és Szalai család élő és + tagjai

Január 2. KEDD

Január 3.  SZERDA

7:00  + Jó szülők János és Emerencia

Január 4. CSÜTÖRTÖK

Január 5. PÉNTEK

7:00  Szeretet társulat élő és + tagjai

Január 6.  SZOMBAT

Hálából a Szűzanya segítségéért

18:00  + Jó szülők

GARTA

Hétfőn Újév napján fél 10-kor, szombat Vízkereszt ünnepe, este 6-kor lesz a szentmise.

December 31. VASÁRNAP

9:30  A Világ békéjéért

Január 2. KEDD

Január 3. SZERDA

18:00  Gartai halottak

Január 4. CSÜTÖRTÖK

Január 5. PÉNTEK

18:00  Rózsafüzér társulat élő és + tagjai

Január 6. SZOMBAT

18:00  Ács társulat + tagjai

Pénteken este fél 5-kor lesz a szentmise.

December 29. PÉNTEK

December 31. VASÁRNAP

8:00  + Jó édesanya

Január 5. PÉNTEK

Január 6. VASÁRNAP

Hétfőn Újév napján fél 12-kor, szombat Vízkereszt ünnepe, du. fél 5-kor lesz a szentmise.

Decembe 30. SZOMBAT

16:30 + Fábián szülők és vejük János

Decembe 31. VASÁRNAP

11:30  + Varga Tibor

Január 6. SZOMBAT

A jövő vasárnap a szentmise fél 10-kor lesz.

A jövő vasárnap a szentmise ¾ 11-kor lesz.

VITNYÉD

Hétfőn Újév napján 11-kor, szombat Vízkereszt ünnepe, 11-kor lesz a szentmise.

December 31. VASÁRNAP

11:00   + Krójer szülők és Gizella gyermekük