KAPUVÁR

Ma du. 2 órakor a litánián családjainkért imádkozzunk minél többen!

Holnap az ünnepi hálaadás SZENTMISÉVEL este 6 órakor kezdődik. Minél többen közösen adjunk hálát Istennek az évben kapott kegyelmekért. Aki részt vesz a hálaadáson, annak érvényes a szentmiséje január elsejére, keddre.

Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

Aki házát vagy lakását szeretné beszenteltetni jelezze a plébánián, telefonon is lehet.

Jövő vasárnap Jézus Megjelenésének kötelező ünnepe, Vízkereszt napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

A jövő vasárnap első vasárnap lesz. A Nagytemplomban du. 2 órakor ünnepi szentségimádás lesz litániával, amelyen az Isten áldását kérjük az Újesztendőre. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádkozzunk erre a szándékra.

A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Az ünnepi engesztelő szentmisét reggel 7 órakor tartjuk.

du. fél 5 órakor MEGEMLÉKEZŐ SZENTMISÉT tartunk a Ferences templomban!

A szentmisét Dr. Szaradits József ny. ezredes, osli plébános mutatja be az Úrnak!

Dec. 29.  SZOMBAT

KERESZTELÉS
ESKÜVŐ
18:00 + József és Mária szülők  és gyermekeik

HÁZHELY – Szent Család vasárnapja – Dec. 30.

Ma du. 2 órakor a litánián családjainkért imádkozzunk minél többen a Nagytemplomban!

Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Itt Házhelyben fél 5 órakor lesz a szentmise.

Dec. 28.  PÉNTEK

09:00 + Nagyszülők

Jan. 04. PÉNTEK

Jan. 06. VASÁRNAP

Jan. 11. PÉNTEK

Jan. 13.  VASÁRNAP

Jan. 18. PÉNTEK

Jan. 20.  VASÁRNAP

Jan. 25. PÉNTEK

Jan. 27.  VASÁRNAP

Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

Vasárnap Jézus Megjelenésének kötelező ünnepe, Vízkereszt napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

FERENCESEK – Szent Család vasárnapja – Dec. 30.

Holnap az ünnepi hálaadás SZENTMISÉVEL este 6 órakor kezdődik a Nagytemplomban. Minél többen közösen adjunk hálát Istennek az évben kapott kegyelmekért. Aki részt vesz a hálaadáson, annak érvényes a szentmiséje január elsejére, keddre. Itt fél 5 órakor lesz a Hálaadás.

Dec. 29.  SZOMBAT

fél 5 + Szülők és nagynénik

fél 12 + Kocsis Ferenc édesapa

Dec. 31. HÉTFŐ

fél 5

fél 12

Jan. 05. SZOMBAT

Jan. 06. VASÁRNAP

fél 12 + Hegyi és Tóth nagyszülők és családjuk

Jan. 12. SZOMBAT

Fél 5 Hősőkért

Jan. 13.  VASÁRNAP

fél 12 ifj. Kiss M Vencel halálának 20. évf.

Jan. 19. SZOMBAT

Jan. 20.  VASÁRNAP