KAPUVÁR - Szent Család vasárnapja - December 22.

Ma du. 2 órakor a litánián családjainkért imádkozzunk minél többen!
Kedden az ünnepi hálaadás SZENTMISÉVEL este 6 órakor kezdődik. Minél többen közösen adjunk hálát Istennek az évben kapott kegyelmekért. Aki részt vesz a hálaadáson, annak érvényes a szentmiséje január elsejére, szerdára.
Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.
Aki házát vagy lakását szeretné beszenteltetni jelezze a plébánián, telefonon is lehet.
A jövő vasárnap első vasárnap lesz. A Nagytemplomban du. 2 órakor ünnepi szentségimádás lesz litániával, amelyen az Isten áldását kérjük az Újesztendőre. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen imádkozzunk erre a szándékra.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Az ünnepi engesztelő szentmisét reggel 7 órakor tartjuk.
A doni áttörés évfordulója alkalmával január 12-én, vasárnap de. 9 órakor MEGEMLÉKEZŐ SZENTMISÉT tartunk a Nagytemplomban! A szentmisét Dr. Szaradits József ny. ezredes, osli plébános mutatja be az Úrnak!

Dec. 28. SZOMBAT

7:00  +

Jan. 3. PÉNTEK

7:00  A Szeretet társulat élő és + tagjai
13:30 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Németh Cs Istvánné (Anna) - SZENT KERESZT TEMETŐ
15:00 TEMETÉSI SZERTARTÁS SZENTMISÉVEL EGYBEKÖTVE - Kovács Kálmánné (Éva) - SZENT KERESZT TEMETŐ

Jan. 4. SZOMBAT

07:00  +Emerencia és János jó szülők

HÁZHELY - Szent Család vasárnapja - December 29.

Ma du. 2 órakor a litánián családjainkért imádkozzunk minél többen a Nagytemplomban!
Kedden az ünnepi hálaadás SZENTMISÉVEL este 6 órakor kezdődik a Nagytemplomban. Minél többen közösen adjunk hálát Istennek az évben kapott kegyelmekért. Aki részt vesz a hálaadáson, annak érvényes a szentmiséje január elsejére, szerdára.
Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.
Január 6-án hétfőn Jézus Megjelenésének kötelező ünnepe, Vízkereszt napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.Mivel kötelező ünnep, ezért aki szombat este vagy vasárnap délelőtt eleget tesz a vasárnapi misekötelezettségének, annak a vasárnapi esti mise érvényes Vízkereszt napjára, hétfőre.
A héten első péntek lesz, a háznál lévő betegekhez a szokásos időben, pénteken délelőtt megyünk. Itt Házhelyben fél 5 órakor lesz a szentmise.

Dec. 27.  PÉNTEK

Szent János apostol és evangélista
Fél 5

Dec. 29.  VASÁRNAP

Szent Család vasárnapja
8:00 +jó Hitvestárs

Jan. 1. SZERDA

Szűz Mária Isten anyja

Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.
Hétfőn Jézus Megjelenésének kötelező ünnepe, Vízkereszt napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

FERENCESEK - Szent Család vasárnapja - December 29.

Kedden az ünnepi hálaadás SZENTMISÉVEL este 6 órakor kezdődik a Nagytemplomban. Minél többen közösen adjunk hálát Istennek az évben kapott kegyelmekért. Aki részt vesz a hálaadáson, annak érvényes a szentmiséje január elsejére, keddre. Itt fél 5 órakor lesz a Hálaadás.
Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.
Január 6-án, hétfőn Jézus Megjelenésének kötelező ünnepe, Vízkereszt napja lesz. Szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.  Itt a Ferences templomban du. fél 5-kor.Mivel kötelező ünnep, ezért aki szombat este vagy vasárnap délelőtt eleget tesz a vasárnapi misekötelezettségének, annak a vasárnapi esti mise érvényes Vízkereszt napjára, hétfőre.

Dec. 28. SZOMBAT

Szent Család vasárnapjának előestje