KAPUVÁR - SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA

Ma Szentháromság vasárnapja van, az ünnepi szentmisét délelőtt 9 órakor tartjuk, és utána együtt megyünk ki gyalog a Szentháromság kápolnához közös imádságra. Minél többen vegyünk részt ezen a szentmisén. Ma délután nem lesz litánia a Nagytemplomban.
A jövő vasárnap Úrnapja lesz, Krisztus szent Testének és Vérének ünnepe. Az ünnepi szentmise körmenettel de. 9 órakor kezdődik. Szeretettel kérjük, hogy akik az előző években szokták az úrnapi sátrakat készíteni, ebben az esztendőben is tegyék meg ezt a szolgálatot. Az oltárok sorrendje: Plébánia(asszonyok, lányok), Gimnázium (fiatalok), Katolikus Óvoda, (egyházközség és óvoda), Katolikus Iskola (tanárok és gyermekek). A körmeneten az elsőáldozó, vagyis a 3. osztályos lányok hintenek virágszirmot. Szeretettel kérjük, hogy a körmenethez a virág szirmokat a héten a sekrestyébe hozzák be. Ugyancsak kérjük, hogy a Képviselőtestület tagjai ezen a szentmisén vegyenek részt és helyüket az első padokban foglalják el.
Az Egyház a héten hétfőn Páduai Szent Antalt, szerdán Árpád-házi Boldog Jolánt ünnepli.
Hétfőn a Boldogságos Szűz Mária Fatimai megjelenésének lesz az emléknapja. A Ferences templomban 9 órakor lesz a szokott Fatimai szentmise. Minél többen imádságos lélekkel köszöntsük égi Édesanyánkat!

Június 11.  SZOMBAT

Szent Barnabás apostol
7:00  + Jó szülők és Piroska gyermekük

11:00 KERESZTELŐ Németh Veronika

19:00   + Jó édesanya

Június 12. VASÁRNAP

Szentháromság vasárnapja
7:30   + Ferenc és Etelka jó szülők

9:00 + Vendel és Etelka jó szülők és gyermekeik Vendel és István

19:00  + Imre és Rozália jó szükők

Június 13. HÉTFŐ

Páduai Szent Antal áldozópap és egyháztanító
7:00  + Jó Kovács és Simon szülők

Június 14. KEDD

7:00  + Dr. Radics János atya (Alapítványi)

Június 15.  SZERDA

Árpád-házi Boldog Jolán szerzetesnő
7:00   + Nagybácsi

Június 16. CSÜTÖRTÖK

7:00   + Kovács család tagjai

19:00   + Jó édesapa

Június 17.  PÉNTEK

7:00 Hálából az évekért

Június 18.  SZOMBAT

7:00   + Németh József és felesége jó szülők

19:00    + Varga István édesapa és szülei

Pénteken fél 6 órakor lesz itt szentmise.

Június 10. PÉNTEK

Június 12.  VASÁRNAP

8:00  + jó Férj, édesapa és nagyapa

Június 17. PÉNTEK

17:30  + Zsebedics József volt kapuvári plébános

Június 19.  VASÁRNAP

Úrnapja
8:00   + Varga László jó édesapa, nagyapa

A jövő vasárnap Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe lesz. A Szentmise szokott időben fél 10 órakor kezdődik.

A jövő vasárnap Úrnapja, az Oltáriszentség ünnepe lesz, ¾ 11 órakor lesz a szentmise.

Ma délután nem lesz litánia a Nagytemplomban.
A jövő vasárnap Úrnapja lesz, Krisztus szent Testének és Vérének ünnepe. Az ünnepi szentmise körmenettel de. 9 órakor kezdődik a Nagytemplomban.
A Ferences templomban szokott időben fél 12-kor lesz a szentmise.

Június 11. SZOMBAT

Szentháromság vasárnapja-előesti szentmise