KAPUVÁR

Ma Szentháromság vasárnapja van, az ünnepi szentmisét délelőtt 9 órakor tartjuk. A szentmise után nem megyünk a Szentháromság kápolnához, hanem du. 2 órakor ott tartjuk a litániát.
Utána a nemzeti összetartozás napi megemlékezés lesz a Haranglábnál.
Hálásan megköszönjük, hogy május folyamán mindennap olyan szép számban és lelkesen vettek részt a litániákon. A Szűzanya legyen oltalmuk életük minden napján!
Szombaton este 7 órakor Gitáros szentmise lesz.
A jövő vasárnap Úrnapja lesz, Krisztus szent Testének és Vérének ünnepe. Az ünnepi szentmise körmenettel de. 9 órakor kezdődik. Szeretettel kérjük, hogy akik az előző években szokták az úrnapi sátrakat készíteni, ebben az esztendőben is tegyék meg ezt a szolgálatot. Az oltárok sorrendje: Plébánia(asszonyok, lányok), Gimnázium (fiatalok), Katolikus Óvoda, (egyházközség és óvoda), Katolikus Iskola (tanárok és gyermekek). A körmeneten az elsőáldozó, vagyis a 3. osztályos lányok hintenek virágszirmot. Szeretettel kérjük, hogy a körmenethez a virág szirmokat a héten a sekrestyébe hozzák be. Ugyancsak kérjük, hogy a Képviselőtestület tagjai ezen a szentmisén vegyenek részt és helyüket az első padokban foglalják el.
Hétfőn Szent Bonifác püspökre és vértanúra emlékezünk.

Június 3. SZOMBAT

7:00  + Jó szülők és Piroska gyermekük

19:00  + Jó édesanya

Szombaton este 7 órakor Gitáros szentmise lesz.
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise.

Június 2. PÉNTEK

17:30 + Péter jó férj, édesapa

Június 4.  VASÁRNAP

8:00 + Varga László édesapa, nagyapa

A jövő vasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise. A jövő vasárnap Úrnapja lesz.

A jövő vasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.  A jövő vasárnap Úrnapja lesz.

Június 3. SZOMBAT

17:30 + Péter és Gizella jó szülők

11:30 + Jó édesapa és jó szülők

Június 10. SZOMBAT

17:30 + László és Terézia jó szülők

VITNYÉD

Hálásan megköszönjük mindazoknak, akik május folyamán lelkesen vettek részt a litániákon. A Szűzanya legyen oltalmuk életük minden napján!
A jövő vasárnap Úrnapja lesz, Krisztus szent Testének és Vérének ünnepe. Ünnepi szentmisénket szokott időben de. 11 órakor tartjuk.
Kedden este 7 órakor lesz a szentmise.

11:00 + Németh szülők

Június 6. KEDD