Urunk mennybemenetele  - Kapuvár

A májusi litániákat minden hétköznap este fél 7-kor, vasárnaponként du. 2 órakor imádkozzuk. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen köszöntsük mennyei Édesanyánkat, a Boldogságos Szűz Máriát!
Szerdán este a litánia után Szentségimádást, Dicsőítést tartunk a Nagytemplomban, lehetőség szerint minél többen kapcsolódjunk be közös imádságunkba!
Szombaton de. 10 órakor lesz a Katolikus Iskola fiataljainak a bérmálkozása, Pünkösdhétfőn 10 órakor pedig a többi iskolába járó fiataloknak.
A jövő vasárnap Pünkösd ünnepe, Szentlélek eljövetelének napja lesz. A szentmisék vasárnapi rend szerint lesznek. Az ünnepi szentmise délelőtt 9 órakor kezdődik! Ezen a szentmisén minél többen kérjük a Szentlélek megvilágosító és megerősítő erejét életünkre. Pünkösdhétfőn reggel fél 8, és este 7 órakor lesz szentmise.

Május 15. SZOMBAT

16:00 ESKÜVŐ

19:00 + József jó édesapa

Házhely

A jövő vasárnap Pünkösd ünnepe, Szentlélek eljövetelének napja lesz. A szentmisék vasárnapi rend szerint lesznek. Az ünnepi szentmise délelőtt 9 órakor kezdődik a Nagytemplomban! Ezen a szentmisén minél többen kérjük a Szentlélek megvilágosító és megerősítő erejét életünkre.
Pünkösdhétfőn reggel fél 8, és este 7 órakor lesz szentmise a Nagytemplomban, Házhelyben nem lesz szentmise.
Pénteken fél 6 órakor lesz szentmise és utána tartjuk a májusi litániát.

Május 14. PÉNTEK

17:30   Élő és + hozzátartozók

Május. 16. VASÁRNAP

Május 21. PÉNTEK

17:30   Hálaadás - Edit és László 40. Házassági évf.

Május. 23 VASÁRNAP

Pünkösd
8:00 + Zsebedics József plébános (Alapítványi)

Május 28. PÉNTEK

17:30   + Jó férj, édesapa, nagyapa

Május. 30. VASÁRNAP

Szentháromság vasárnapja
8:00 + Kantó Antal és felesége jó szülők

Öntésmajor

A jövő vasárnap Pünkösdvasárnap fél 10 órakor lesz a szentmise.

Tőzeggyármajor

A jövő vasárnap Pünkösdvasárnap háromnegyed 11 órakor lesz a szentmise.

Ferences

Pünkösdhétfőn reggel fél 8, és este 7 órakor lesz szentmise a Nagytemplomban, a Ferences templomban nem lesz szentmise.

Máj. 15. SZOMBAT

Mennybemenetel - előesti szentmise
17:30  + Gizella és Imre jó szülők

Máj. 16. VASÁRNAP

11:30  + Géza és Anna jó szülők

Máj. 22. SZOMBAT

Pünkösd - előesti szentmise
17:30  + István jó édesapa

Máj. 23. VASÁRNAP

Pünkösd
11:30 + László és Zoltán szeretteink

Máj. 29. SZOMBAT

Szentháromság vasárnapja - előesti szentmise
17:30  + Kocsis szülők és László és János fiaik.

Máj. 30. VASÁRNAP

Szentháromság vasárnapja