Hálásan megköszönjük azt a 82.070Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a szentföldi kegyhelyek fenntartására adtak!
Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor a „nagyböjti litániát” énekeljük. Hozzuk meg áldozatunkat és minél többen közösen engeszteljük Istent vétkeinkért.
A betegekhez – az első péntekesekhez, és azokhoz, akik csak ünnepek előtt szoktak szentségekhez járulni - a járvány miatt csak egy későbbi időpontban fogunk menni.
Amíg a kijárási korlátozások érvényben vannak, addig az esti szentmisék maradnak a téli időszámítás szerint.

Szent Anna Hírmondó a likre kattintva: https://kapuvar.plebania.hu/szent-anna-hirmondo/szent-anna-hirmondo---2021-aprilis-
Csütörtökön, pénteken és szombaton reggel 7 órakor nincsen szentmise!
A héten hitünk legnagyobb titkát, megváltásunkat ünnepeljük, Jézus halálát és feltámadását. Szeretettel hívjuk a Kedves Testvéreket a következő szertartásokra:
Ételszentelés nagyszombaton lesz, a feltámadási szertartás után és Húsvétvasárnap a reggel fél 8-as szentmise végén!

Márc. 27. SZOMBAT

Nagyszombat
7:00 ZSOLOZSMA

17:30  Egyházközség élő és + tagjai

Hálásan megköszönjük azt a 6.260Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a szentföldi kegyhelyek fenntartására adtak!

Nagycsütörtök április 1.
du. 4 órakor ünnepi szentmise az utolsó vacsora emlékére.
Nagypéntek április 2.
du. fél 5 órakor ünnepi szertartás Jézus szenvedésének emlékezetére.
A Nagytemplom szertartásai nagyhéten a SZENT HÁROM NAPBAN:

Márc. 26. PÉNTEK

Ápr. 11. VASÁRNAP

Húsvét 2. vasárnapja - Isteni irgalmasság vasárnapja
8:00 + Csiszár szülők

Hálásan megköszönjük azt a 2.900 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a szentföldi kegyhelyek fenntartására adtak!

Hálásan megköszönjük azt a 5.750 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a szentföldi kegyhelyek fenntartására adtak.

Hálásan megköszönjük azt a 20.140 Ft-t, amelyet az elmúlt vasárnap a szentföldi kegyhelyek fenntartására adtak!

NAGYSZOMBAT  április 3.
Itt a Ferences templomban du. 4 órakor feltámadási szentmise.
A Nagytemplom szertartásai nagyhéten a SZENT HÁROM NAPBAN:

Márc. 27 SZOMBAT

Virágvasárnap - előesti mise