Az Egyházközség programjai

Honlapunk címe:
www.pali-kapuvar.sulinet.hu

Híreink megtekinthetők a
www.inforabakoz.hu c. honlapon is.

Sarlós Boldogasszony - Házhely

Vasárnaponként reggel 8 órakor és
minden pénteken du. fél 5 órakor szentmise.
Első pénteken a szentmise után Szentségimádás van!
KERESZTÚT - Péntekenként du. 4 órakor!

Urunk, Jézus Krisztus, segíts, hogy bűnbánattal megtisztítsuk lelkünket, és megerősödjünk a jócselekedetekben. Taníts meg Urunk imádkozni együtt és egymásért. Családunkért, plébániánkért, Egyházunkért, hazánkért, a világért.
                Add, hogy ugyanaz a lelkület legyen bennünk, amilyen tebenned volt: együttérzés, megértés, részvét, türelem, tapintat és lehajló szeretet az arra rászoruló iránt.
                Megváltó Krisztusunk, a te életedben is a feltámadást megelőzte szenvedésed, kereszthalálod.
                Kérünk, add, hogy életünk szenvedéseit úgy tudjuk elfogadni, elviselni, hogy az üdvösségünkre váljék. Engedd, hogy őszinte szívvel megtartsuk parancsaidat, és bűntelen lélekkel üljük meg Húsvét szent ünnepét. Ámen.

Öntésmajor

Minden vasárnap 09.30-kor van szentmise.

Tőzeggyármajor
Minden vasárnap 10.45-kor van szentmise.

Szent Ferenc templom

SZENTMISE
Szombat fél 5 óra!
Vasárnap fél 12 óra!

FATIMAI SZENTMISE
Március 13-án, szerdán 9 órakor!