Hirdetmények

Évközi 7. vasárnap
Ma a katolikus iskolák javára tartunk gyűjtést, hálásan megköszönjük előre is áldozatos adományaikat!
Évközi 6. vasárnap
Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor az Oltáriszentség Rózsafüzért imádkozzuk készülve az Eucharisztikus Világkongresszusra.
Évközi 5. vasárnap
Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor az ünnepi litánián a betegekért imádkozunk.
Évközi 4. vasárnap
Hálásan köszönjük mindazok segítségét is, akik áldozatos munkával leszedték a karácsonyfákat és kitakarították a templomot!
Évközi 3. vasárnap
Ma a 9 órai szentmise után megbeszélést tartunk a Plébániai Tanácsadó Testület tagjainak a plébánián. Szeretettel várjuk őket!
Zarándoklat - MEGTELT!
Zarándoklat nemzeti kegyhelyeinkre Északkeleti országrészben
2019. március 26 – 29
MEGTELT!
Évközi 2. vasárnap

Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor a litánián minél többen kérjük Isten áldását életünkre.

Jézus megkeresztelkedése

Ma a Nagytemplomban du. 2 órakor a litánián minél többen adjuk hálát a keresztség kegyelméért.

Vízkereszt ünnepe

Ma első vasárnapon a Nagytemplomban du. 2 órakor ünnepi szentségimádás lesz litániával, amelyen az Isten áldását kérjük az Újesztendőre.

Szent Család vasárnapja

Újév napján a szokott vasárnapi rend szerint lesznek a szentmisék.

Hirdetmények archívum

A korábbi hirdetmények a régi honlapunkon tekintehetőek meg.